„12” na podium

 

Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

Zakończenie roku szkolnego według harmonogramu: 8.30 – Ia, Ib, IIa, IIIa IIIc, IVa, IVd, Va, VIa, VIIb, VIIc, VIId – w swoich salach 9.30 – Ic, Id,...

 
Rekrutacja uzupełniająca do klas I publicznych szkół podstawowych na rok szkolny 2022/2023

Rekrutacja uzupełniająca do klas I publicznych szkół podstawowych na rok szkolny 2022/2023

Szanowni Rodzice, Drodzy Opiekunowie, Rekrutacja uzupełniająca do klas I publicznych szkół podstawowych rozpocznie się 20 czerwca 2022r. o godzinie 8.00, Rekrutacja...

 
Wizyta Przedszkolaków

Wizyta Przedszkolaków

Dnia 7 czerwca 2022 r. gościliśmy w naszej szkole wyjątkowych gości. Przyszły do nas dzieci z Przedszkola nr 14. Celem wizyty było poznanie szkoły, do której...

 
 

To był bardzo udany Dzień Dziecka!

Klasa 7 f wzięła w tym dniu udział w Młodzieżowych Mistrzostwach Śląska w Marszach na Orientację, które odbyły się w Sławkowie. Wszyscy byli debiutantami, ale mimo tego nie dali się zjeść konkurencji w kaszy. Dziewczyny i chłopcy podzieleni na pięć drużyn ruszyli do lasu, aby znaleźć szesnaście punktów zaznaczonych na mapie. Aby nie było zbyt łatwo, organizatorzy przygotowali specjalną, „motylkową” mapę. Widoczna była tylko część trasy, reszta stanowiła białą plamę – dosłownie J Dodatkowo dwa fragmenty – motylki trzeba było dopasować do reszty. Mimo to daliśmy radę! Nasze dziewczyny: Emilka, Lea i Mia zajęły trzecie miejsce. Pozostali uczniowie też byli bardzo zadowoleni. Piękny, słoneczny dzień, spacer po lesie w doborowym towarzystwie… Czekamy na kolejne imprezy na orientację!