MIEDZYNARODOWY DZIEŃ KUBUSIA PUCHATKA

18 stycznia w świetlicy szkolnej obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kubusia Puchatka. Święto ustanowiono na pamiątkę urodzin Alana Alexandra Milne’a, który był twórcą tej bajkowej postaci. Z tej okazji nauczyciele w  świetlicy szkolnej przygotowali zajęcia, w których dzieci zapoznały się z historią święta oglądając prezentację multimedialną. Następnie w ramach zajęć czytelniczych poznały przygody sympatycznego misia i jego przyjaciół. Uwieńczeniem dnia były przepięknie wykonane różnorodnymi technikami prace plastyczne i zabawy z chustą animacyjną. Mamy nadzieję że Międzynarodowy Dzień Kubusia Puchatka jest doskonałą okazją do przypomnienia sobie o tym niezwykłym bohaterze. Zapraszamy do galerii.