Szkolny Konkurs Plastyczny „Portret Babci i Dziadka”

Babcia i Dziadek to osoby, które na co dzień otaczają nas ciepłem, miłością i troszczą się o nas. To oni często tulą nas w żalach, opiekują się nami, pieką przepyszne ciasta, czytają bajki i nas rozpieszczają. To właśnie ku Ich czci Pani kierownik świetlicy zorganizowała Szkolny Konkurs Plastyczny, pt. „Portret Babci i Dziadka”. Wzięli w nim udział uczniowie klas I-III.

Laureatami konkursu zostali:

Klasy I

I miejsce: Pacia D.1c,Fabisiak N.1c, Pal M.1d  II miejsce: Szklarek N.1d,Dukała K.1d

III miejsce: Borońska N. 1d,Białas J.1c,Boczula O.1d  wyróżnienie: Jabłońska M.1c

Klasy II

I miejsce: Witek B. 2a II miejsce: Zachariasz M. 2a III miejsce: Nowak- Żak L.2a

wyróżnienie: Huzarek L. 2a,Barański S. 2a

Klasy III

I miejsce: Bernacki K. 3a,Kołucka H. 3a II miejsce: Warmuz A. 3c,Cyganek Dagmara 3c

III miejsce: Pasternak O.3a  wyróżnienie: Szawarski M. 3c

Gratulacje!!!

Wszystkim Babciom i Dziadkom pragnę złożyć najlepsze życzenia, aby radość i pomyślność towarzyszyły Wam każdego dnia a zdrowie służyło przez długie lata-aż do końca świata!

Kierownik świetlicy.