Zimowe półkolonie w Nemo

 

Bezpieczne wakacje

Wakacje to czas odpoczynku, relaksu i zabawy. Pamiętajmy, że to przede wszystkim od nas zależy, czy będą one bezpieczne, a tym samym udane. Dlatego niezależnie...

 
Pożegnanie klas ósmych

Pożegnanie klas ósmych

24 czerwca 2022 uczniowie klas ósmych zostali absolwentami Szkoły Podstawowej nr 12. Z tej okazji podziękowali wszystkim, dzięki którym osiem lat mogli uczyć...

 
“Polszczyzna -Słowiańszczyzna”

“Polszczyzna -Słowiańszczyzna”

Bibliotekarze we współpracy z nauczycielami języka polskiego realizowali projekt “Polszczyzna -Słowiańszczyzna”. Celem przedsięwzięcia m.in. było...

 
 

Nemo Świat Rozrywki ma okazję zaprosić dzieci w wieku od 6 do 13 lat na zimowe półkolonie pełne wodnych (i nie tylko) atrakcji.

Oferta półkolonii obejmuję 3 posiłki w ciągu dnia, zabawy w strefie basenowej, naukę pływania, kurs udzielania pierwszej pomocy, seans w grocie solnej, warsztaty plastyczne, grę w kręgle, dyskotekę w Klubie Aquarium i wiele innych animacji, które urozmaicą wolny czas w trakcie ferii! Udowodnimy, że nie trzeba spędzać wielu godzin przed komputerem, aby dobrze się bawić. Proponujemy dwa turnusy: od 14.02 do 18.02 oraz od 21.02 do 25.02, zajęcia podczas obu turnusów odbywać się będą w godzinach 6.30 – 16.30. Koszt świetnej zabawy – 799 zł, radość Twojego dziecka – bezcenna. Więcej informacji oraz dokumenty zgłoszeniowe potrzebne, aby wziąć udział w zimowych półkoloniach, znajdziecie na stronie internetowej www.nemo-swiatrozrywki.pl i pod numerem telefonu +48 32 639 05 79 oraz +48 660 426 724.