Zimowe półkolonie w Nemo

 

EKOLOGICZNA OZDOBA BOŻONARODZENIOWA

EKOLOGICZNA OZDOBA BOŻONARODZENIOWA

Niepowtarzalne, wykonane z ogromną precyzją i dbałością o każdy szczegół, ekologiczne i wyjątkowe – takie są ozdoby świąteczne wykonane przez uczestników...

 

Zimowe półkolonie w Nemo

Nemo Świat Rozrywki ma okazję zaprosić dzieci w wieku od 6 do 13 lat na zimowe półkolonie pełne wodnych (i nie tylko) atrakcji. Oferta półkolonii obejmuję...

 
Udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK

Udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK

W czwartek 16 grudnia 2021 roku chętni uczniowie klas 7 i 8 wzięli udział w etapie szkolnym  Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK. Celem...

 
 

Nemo Świat Rozrywki ma okazję zaprosić dzieci w wieku od 6 do 13 lat na zimowe półkolonie pełne wodnych (i nie tylko) atrakcji.

Oferta półkolonii obejmuję 3 posiłki w ciągu dnia, zabawy w strefie basenowej, naukę pływania, kurs udzielania pierwszej pomocy, seans w grocie solnej, warsztaty plastyczne, grę w kręgle, dyskotekę w Klubie Aquarium i wiele innych animacji, które urozmaicą wolny czas w trakcie ferii! Udowodnimy, że nie trzeba spędzać wielu godzin przed komputerem, aby dobrze się bawić. Proponujemy dwa turnusy: od 14.02 do 18.02 oraz od 21.02 do 25.02, zajęcia podczas obu turnusów odbywać się będą w godzinach 6.30 – 16.30. Koszt świetnej zabawy – 799 zł, radość Twojego dziecka – bezcenna. Więcej informacji oraz dokumenty zgłoszeniowe potrzebne, aby wziąć udział w zimowych półkoloniach, znajdziecie na stronie internetowej www.nemo-swiatrozrywki.pl i pod numerem telefonu +48 32 639 05 79 oraz +48 660 426 724.