Udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK

W czwartek 16 grudnia 2021 roku chętni uczniowie klas 7 i 8 wzięli udział w etapie szkolnym  Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK.

Celem konkursu jest wykształcenie wśród młodzieży szkolnej potrzeby dbania o własne zdrowie oraz kształtowanie umiejętności niezbędnych do jego ochrony. 27 uczniów zmierzyło się z trudnym testem, który sprawdzał wiedzę i umiejętności z zakresu problematyki prozdrowotnej, czynników zagrażających zdrowiu oraz sposobów ochrony zdrowia człowieka.

Wyniki szkolnego etapu konkursu prezentują się następująco:

I miejsce: Blanka B. – klasa 7c

II miejsce: Mia M. – klasa 7f

III miejsce: Anna M. – klasa 8a i Jan P. – klasa 7c

Zgodnie z regulaminem szkołę w etapie rejonowym Olimpiady w styczniu 2022 roku w Zawierciu może reprezentować tylko jeden uczeń, który zajął pierwsze miejsce w etapie szkolnym.

Gratulacje dla Blanki oraz podziękowania dla  wszystkich uczestników za poświęcony czas i udział w konkursie składają szkolni koordynatorzy konkursu:

Jolanta Bieńkowska i Weronika Stalka