Dąbrowska Paka Dobra

Pomaganie i czynienie dobra nie jest obce uczniom, rodzicom i nauczycielom naszej szkoły. Na apel Pani kierownik świetlicy – Izabelli Tomanek, do włączenia się do akcji charytatywnej „Dąbrowska Paka Dobra” realizowanej przez Fundację „Godne Życie” oraz do zbiórki słodyczy na rzecz dzieci z Ośrodka Opiekuńczo – Wychowawczego „Przystań” w Dąbrowie Górniczej odzew był natychmiastowy.
Z zebranych artykułów spożywczych i higienicznych przygotowano 19 „Dąbrowskich Pak Dobra”, które zostały przekazane do Centrum Aktywności Obywatelskiej i trafią do najbardziej potrzebujących wsparcia i pomocy mieszkańców naszego miasta.

Kierownik świetlicy składa serdeczne podziękowania Wszystkim darczyńcom za wrażliwość otwierającą serca dla tych, którzy potrzebują pomocy oraz za bezinteresowną chęć do czynienia dobra.