„DYNIOWE CUDAKI”

I Familijny Konkurs  on line pt. ” DYNIOWE CUDAKI już rozstrzygnięty!

Celem konkursu było zaangażowanie uczniów i ich rodziców we wspólne działania techniczno-plastyczne, zaprezentowanie zdolności i umiejętności plastycznych oraz rozwijanie aktywności artystycznej, a także popularyzowanie dyni i jej walorów dekoracyjnych. Jak się okazało cele zostały osiągnięte. Konkurs cieszył się olbrzymim zainteresowaniem. Aż 42 rodziny wzięły w nim udział. Z dnia na dzień spływały do pomysłodawczyni i organizatora konkursu Pani kierownik świetlicy Izabelli Tomanek zdjęcia dyniowych prac. Każda inna –ciekawa, niepowtarzalna, wyjątkowa! Uczniowie wraz z rodzicami wykazali się wielką kreatywnością i fantastycznymi pomysłami.

A oto wyniki konkursu i galeria nagrodzonych prac:

I miejsce: Pacia D. 1c, Mokry J. 2b, Łuckoś K. 1c, Kołodziej B. 1b, Kańczuga K. 1c, Dukała K. 1d, Cieślak I. 1a, Bugajska M.1d, Bonarska H.2b, Bieniecki M.4a, Kaleta A. 2c

II miejsce: Wawrzeń W. 3a,Wicherek M. 4b, Barański Sz. 2c, Roch A. 1c, Piróg G. 4d,Ulman M. 1b, Kania K.1c, Fabisiak N.1c

III miejsce: Zawierucha F.2a, Włodarski A.1c, Nowak T. 1d, Szuba S.1b, Szklarek N.1d, Post Z.1b, Pal M.1d, Nowak-Żak L. 2a, Musiał M.1b, Kapkowski B. 3c, Ciaś M. 3a

Wyróżnienia: Barańska M.1c, Bohdashko M.3a, Dziuk A. 3b, Fliśnik W. 4b, Kalisz K. 1c, Kusztal J. 4c, Miczka M. 2c, Kowalski O. 2b, Radosz M.1d, Podsiadło A. 4c, Turek M. 3b, Zieliński M. 3a

Wspólnie spędzony czas w rodzinnym gronie podczas zmagań konkursowych  przyniósł z pewnością wiele radości i niezapomnianych wrażeń.

Kierownik świetlicy bardzo dziękuje wszystkim uczestnikom za tak duże zainteresowanie i udział w konkursie.