NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI W ŚWIETLICY SZKOLNEJ

Dnia 10 listopada 2021 r. uczniowie i wychowawcy świetlicy szkolnej aktywnie włączyli się w obchody Narodowego Święta Niepodległości poprzez wykonanie pięknych, patriotycznych gazetek ściennych oraz dekoracji na okna i drzwi w salach świetlicowych. Patriotyczną atmosferę tworzyły piękne biało-czerwone flagi, godła, kotyliony i łańcuchy,  które nadały naszym salom odświętnego charakteru. Uczniowie zapoznali się także z historią naszej Ojczyzny, oglądając edukacyjne prezentacje multimedialne. O godz. 11.11 wszyscy wspólnie odśpiewali hymn państwowy. Uczniowie wysłuchali również wielu pieśni i utworów poetyckich o tematyce patriotycznej.

Dzień ten był dla nas lekcją patriotyzmu i historii. Uczestnicząc corocznie  w obchodach Święta Niepodległości dajemy wyraz pamięci o tych wszystkich, dzięki którym żyjemy dzisiaj w wolnej Polsce.