Dzień Dyni

 

Konkurs Plastyczny ,,Portret Pani Jesieni”

Konkurs Plastyczny ,,Portret Pani Jesieni”

,, Jesień, jesień, wesoła jesień …” W taki właśnie sposób jako piękną, kolorową i wesołą postać uczniowie klas młodszych przedstawili obecną...

 
Światowy Dzień Czarnego Kota

Światowy Dzień Czarnego Kota

19 listopada w naszej świetlicy wspólnie obchodziliśmy Światowy Dzień Czarnego Kota.  Poznawaliśmy charakterystyczne cechy dla wyglądu kota, jego sposoby...

 
Szkolny Klub Wolontariusza “Pomocna Dłoń”

Szkolny Klub Wolontariusza “Pomocna Dłoń”

“Kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie, ponieważ wszelkie dobro, które dajemy, zatacza koło i wraca do nas” (Flora Edwards) Szkolny Klub Wolontariusza...

 
 

Z okazji Dnia Dyni Samorząd Szkolny zorganizował konkurs na “najfajniejszą dynię”. Uczniowie wykazali się dużą pomysłowością, kreatywnością i zaangażowaniem. Wybór okazał się bardzo trudny, ale jury jednogłośnie wybrało zwycięzcę – I miejsce zdobyła Maja Pal z kl. 1d. Jednocześnie ze względu na silną konkurencję jury przyznało równolegle kilkoro zwycięzców drugiego i trzeciego miejsca . II miejsce zdobyli: Dominik Pacia 1c, Ambroży Koch 1c, Adam Gasztyk 7c, Kornelia Kania 1c, Artur Zygmunt 1a. III miejsce zdobyli: Natalia Milejska 1a, Kacper Kańczuga 1c, Aleksander Włodarski 1c, Adam Oczkowski 1c i Julia Kusztal 4c. Wszystkim serdecznie gratulujemy!!!