Światowy Dzień Zwierząt

 

Dyktando na Święto Edukacji Narodowej

Szanowni Państwo, Serwis edukacyjny www.dyktanda.pl serdecznie zaprasza uczniów i nauczycieli do udziału w specjalnym dyktandzie z okazji Święta Edukacji...

 
XI edycja akcji “Prezent dla biblioteki szkolnej”

XI edycja akcji “Prezent dla biblioteki szkolnej”

W tym roku darczyńcy przekazali na rzecz biblioteki 360 książek i 33 czasopisma. Wśród podarowanych “prezentów” znalazły się lektury, ulubione...

 
Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

Dnia 1.10.2021 r. w naszej szkole obchodziliśmy Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Nasza szkoła przystąpiła do tej akcji po raz pierwszy i mamy nadzieję,...

 
 

Światowy Dzień Zwierząt czyli World Animal Day obchodzony jest corocznie 4 października. Jednoczy on ludzi, którzy opowiadają się za lepszym traktowaniem zwierząt i działają na ich rzecz. Postanowiliśmy wpisać ten dzień do naszego kalendarza i w szczególny sposób uczcić to święto. Z tej okazji dzieci podczas zajęć świetlicowych przez cały tydzień oglądały ciekawe filmy przyrodnicze, poznały różne gatunki zwierząt, rozmawiały na temat swoich ulubieńców, czyli jakie zwierzęta mają w domu oraz o tym, jak należy opiekować się zwierzętami domowymi, rozwiązywały zagadki i słuchały piosenek o zwierzętach. Na zakończenie powstały przepiękne prace plastyczne, które umieściliśmy w naszej galerii świetlicowej.