XI Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia w świetlicy szkolnej

 

Dyktando na Święto Edukacji Narodowej

Szanowni Państwo, Serwis edukacyjny www.dyktanda.pl serdecznie zaprasza uczniów i nauczycieli do udziału w specjalnym dyktandzie z okazji Święta Edukacji...

 
XI edycja akcji “Prezent dla biblioteki szkolnej”

XI edycja akcji “Prezent dla biblioteki szkolnej”

W tym roku darczyńcy przekazali na rzecz biblioteki 360 książek i 33 czasopisma. Wśród podarowanych “prezentów” znalazły się lektury, ulubione...

 
Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

Dnia 1.10.2021 r. w naszej szkole obchodziliśmy Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Nasza szkoła przystąpiła do tej akcji po raz pierwszy i mamy nadzieję,...

 
 

1 października 2021r. w naszej szkole obchodzono XI Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. W tym dniu także w świetlicy szkolnej najmłodsi uczniowie podczas zajęć edukacyjnych prowadzonych przez Panią kierownik świetlicy poznali tajniki mnożenia. Rozwiązywali szereg zadań, łamigłówek i zagadek dotyczących mnożenia. Nie zabrakło również zabaw z użyciem  kasztanów, klocków  i pionków do gry. Obchody Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia wzbudziły w uczniach wiele pozytywnych emocji. Uczniowie zrozumieli, że  można uczyć się jej z przyjemnością i dowiedzieli się, że znajomość tabliczki mnożenia jest niezbędna w życiu codziennym.