Absolwenci 2021

Młodzi ludzie,  absolwenci SP nr 12 w Dąbrowie Górniczej, 25 czerwca 2021 roku zakończyli ważny etap swojego życia. Poeta – Marek Grechuta śpiewał, że „ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy…”.  Ósmoklasiści udowodnili, że dla nich bardzo ważny był i jest także ten czas spędzony w „Naszej 12”.

Podczas  oficjalnej części  akademii wszyscy dzielnie się trzymali, kiedy Pani dyrektor Lidia Bancerz w ciepłych słowach  podsumowała  osiem lat zwracając uwagę na sukcesy uczniów. Absolwentem roku został Jakub Czechowski z klasy 8b, ale na  pochwałę zasłużyli wszyscy, ponieważ kończyli szkołę w bardzo trudnym czasie pandemii. Pomimo wielu trudności ostatnich dwóch lat nauki uczniowie pięknie spisali się na egzaminie zewnętrznym. Wyniki pozwoliły SP nr 12 uplasować się na wysokim szóstym miejscu pośród wszystkich dąbrowskich szkół podstawowych. BRAWO! GRATULUJEMY SERDECZNIE!

Sponsor  FIRMA AMAZON oddział w Sosnowcu ufundowała upominki wszystkim absolwentom, a wyróżnionym – nagrody. DZIĘKUJEMY.

W części artystycznej trochę powspominaliśmy, a nawet poleciały łzy przy piosenkach finałowych:

…tak szybko upłynęło tyle lat.
lat, których nie zapomni żadne z Nas.

Szczególnie ciepło żegnali „swoje klasy” wychowawcy: p. Artur Kaczmarczyk (8a),  p. Magdalena Kania (8b), p. Jadwiga Janowska (8c).

Te chwile, które tu przeżyliśmy,
zostaną w sercu na wiele lat.
Do widzenia Przyjaciele!