AKCJA CHARYTATYWNA „KOSMETYKI DO AFRYKI”

Szkolne Koło PCK przyłączyło się do ogólnopolskiej zbiórki darów dla osieroconych dziewcząt w Kamerunie. Jej wynik przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania, zebraliśmy ponad 100 kg artykułów higienicznych. Zebrane dary zostały spakowane i wysłane w pięciu paczkach do Fundacji Dzieci Afryki w Warszawie, a stamtąd przez firmę spedycyjną wyruszyły transportem morskim do Afryki.

Serdecznie dziękujemy za wrażliwość, otwierającą serca dla tych, którzy potrzebują  pomocy. Bardzo się cieszymy, że  mogliśmy liczyć na Was kochani Uczniowie i Rodzice. Kolejny raz okazało się, że razem możemy więcej.