SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY ” PORTRET ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA” 

 

Do Rodziców Uczniów klas I w roku szkolnym 2022/2023

Szanowni Rodzice!          Przekazujemy Państwu prezentację, w której zamieściliśmy najistotniejsze informacje dotyczące przygotowania dziecka do podjęcia...

 
Integracyjny Program Edukacyjny „Miej Obraz Osoby Niewidomej”

Integracyjny Program Edukacyjny „Miej Obraz Osoby Niewidomej”

Integracyjny Program Edukacyjny „Miej Obraz Osoby Niewidomej” to projekt w pierwszej kolejności, adresowany do najmłodszych mieszkańców Dąbrowy Górniczej....

 
Konkurs Plastyczny “Dąbrowa Górnicza Przyszłości”

Konkurs Plastyczny “Dąbrowa Górnicza Przyszłości”

W tym roku szkolnym Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Oddział Miejski Dąbrowa Górnicza ogłosiło konkurs plastyczny pod hasłem “Dąbrowa Górnicza Przyszłości”,...

 
 

W okresie przedświątecznym nauczyciele świetlicy zaprosili uczniów naszej szkoły do udziału w zdalnym  Szkolnym Konkursie Plastycznym pt. „PORTRTET ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA”. Drogą elektroniczną napłynęło ponad 40 pomysłowych, oryginalnych i wyjątkowych prac przedstawiających postać chyba najlepiej znaną i rozpoznawaną przez wszystkich na świecie – MIKOŁAJA. Wiedzieliśmy, że możemy na Was liczyć. Zawsze chętnie podejmujecie nasze inicjatywy. I jak zwykle spisaliście się na medal!  

Oto lista laureatów konkursu oraz galeria prac konkursowych: 

Klasy I

I miejsce: Piegza P.1b, Kaczor K. 1b, Miller M. 1b, Musiał A.  1a 

II miejsce: Bonarska H. 1b, Czekaj F. 1a, Czaja J. 1b, Mokry J. 1b 

III miejsce: Kowalski O.  1b, Ścibor A. 1c, Dresner L. 1b, Palińska M. 1b 

Wyróżnienia: Adamczyk M. 1c,Kozieł K. 1b,Wierzchowski K. 1b, Sekita Ł. 1b,Owczarek P.  1b,Skuta J. 1b, Czaja M. 1b 

Klasy II

I miejsce: Wawrzeń W. 2a   

II miejsce: Bohdashko Mykyta 2a 

III miejsce: Nowak A. 2c 

Klasy III

I miejsce: Turkowicz N. 3b, Kozłowska N. 3b, Pochroń M. 3d 

II miejsce: Kupyczuk Z. 3b,Wites F. 3a, Masiuda A. 3c 

III miejsce: Podsiadło A. 3c, Niemiec L.  3a,Wołczyk A. 3a 

Wyróżnienia: Wicherek M. 3b,Kusztal J. 3c, Jakubiec M. 3b, Porc A. 3c, Sikorska L. 3b, Zięblińska J. 3c 

Klasy VI 

I miejsce: Kowalski K. 6c 

II miejsce: Miller J. 6c 

III miejsce: Wołczyk A. 6d 

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.