Portret ulubionego nauczyciela

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej w naszej szkole odbył się konkurs plastyczny, pt. „Portret ulubionego nauczyciela”, którego inicjatorką była Pani kierownik świetlicy Izabella Tomanek. Konkurs był adresowany do uczniów klas: I-III. Zadaniem uczestników konkursu było wykonanie portretu ulubionego nauczyciela dowolną techniką. Wyzwanie niełatwe, ale efekty zachwycające.

Oto laureaci konkursu:

I miejsceNabiałczyk M. kl.2 c, Stachurska A. kl. 2 b, Dybich N. kl.2 c, Zalesiński K. kl.1c

II miejsceSekita M. kl.2 c, Koch K. kl.1c, Movsisyan M. kl. 3 a, Zawiślan M. kl. 2 c

III miejsceKazmierczak M. kl.3 b,Więcławek K. kl.2 c, Gola W. kl.3 b

Wyróżnienie: Gawinek K. kl.2 c

Zwycięskie prace zostały nagrodzone dyplomami oraz drobnymi upominkami. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie i ciekawe pomysły.

Laureatom i wyróżnionym serdecznie gratulujemy!

Życzymy dalszych sukcesów oraz zachęcamy do uczestniczenia w kolejnych konkursach organizowanych przez nauczycieli  świetlicy szkolnej.