Festiwal Ludzi Aktywnych 2020

 

Wydział Oświaty zaprasza Dąbrowską młodzież na tegoroczny Festiwal Ludzi Aktywnych 2020, który odbędzie się 19 września w Parku Hallera DG. Festiwal Ludzi Aktywnych to przedsięwzięcie odbywające się na terenie Dąbrowy Górniczej od 2008 roku. Pierwotnie nosiło nazwę Forum Inicjatyw Pozarządowych. W 2010 roku nazwę tę zmieniono na FESTIWAL LUDZI AKTYWNYCH.

Dąbrowska Młodzież

Czy istnieje coś lepszego niż tworzenie wyjątkowych wspomnień z przyjaciółmi i rodziną? Odpowiedź jest oczywista. Taką właśnie możliwość daje mieszkańcom dąbrowy coroczny Festiwal Ludzi Aktywnych – w tym roku w nieszablonowej wersji Wielkiej Gry dla Aktywnych. Stworzony specjalnie dla Was z myślą o zapewnieniu bezpiecznej przestrzeni integrującej mieszkańców i umożliwiającej im aktywne spędzenie wolnego czasu, promując jednocześnie obywatelskie postawy. Dąbrowskie Forum Organizacji Pozarządowych, wraz z Młodzieżową Radą Miasta Dąbrowa Górnicza i Urzędem Miejskim w Dąbrowie Górniczej, serdecznie zaprasza dąbrowską młodzież do udziału w tym niezwykłym przedsięwzięciu.

Już 19 września Wielka Gra dla Aktywnych rozpocznie się o godzinie 11:00 w Parku Hallera. Swój udział jednak należy zgłosić wcześniej poprzez internetowy formularz znajdujący się na stronie www.ngo.dabrowa-gornicza.pl, znajdziecie tam również regulamin wydarzenia.

Łącząc swoje siły w 3-5 osobowych grupach uczestnicy zmierzą się z serią zadań, w których pokażą swój spryt i zaradność. Ponadto Festiwal jest świetną okazją do zapoznania się z ofertą organizacji pozarządowych działających na terenie naszego miasta.

Zapraszamy – Włączcie się do gry!

Wiktoria Debabowa
Łukasz Kolber