Konkurs plastyczny „Bezpieczne ferie”

 

Zapisy dzieci do klasy I na rok szkolny 2015/2016

ZAWIADOMIENIE Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 12 w Dąbrowie Górniczej  informuje, że prowadzone są zapisy dzieci do klasy I                     ...

 
Projekt

Projekt

 
Noc z literaturą

Noc z literaturą

Z 27 na 28 lutego odbyła się w naszej szkole już 2. edycja „Nocy z literaturą” prowadzona przez Dariusza Rekosza, autora licznych książek detektywistycznych...

 
 

W styczniu 2013 r. wychowawcy świetlicy pani Ewa Maciąg i Jolanta Bieńkowska zorganizowały szkolny konkurs plastyczny pod hasłem „Bezpieczne ferie”. Konkurs przeznaczony był dla uczniów klas I-VI. Uczniowie wykonali prace dowolną techniką plastyczną i na dowolnym formacie. Celem konkursu było propagowanie zasad bezpiecznego zachowania podczas zimowego wypoczynku oraz rozwijanie umiejętności plastycznych u dzieci. Podczas apelu uczniowie, których prace zostały wyróżnione otrzymali dyplomy. Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

W kategorii klas III-VI

I miejsce- Patrycja Gala kl. IVb

II miejsce- Anna Zaporowska kl. Vb

III miejsce- Marcelina Wink kl. IIIb

W kategorii klas I-II

I miejsce- Aleksandra Latała kl. IIb

II miejsce- Michał Grocholski kl. Ic

III miejsce- Nona Sevanyan kl. IIc