Do Rodziców Uczniów klas I w roku szkolnym 2020/2021

 

Szanowni Rodzice!

          Corocznie na początku czerwca spotykaliśmy się z rodzicami naszych przyszłych uczniów. Niestety, takie spotkanie musimy ze zrozumiałych powodów odłożyć. Być może spotkamy się w ostatnich dniach sierpnia. Obecnie przekazujemy Państwu prezentację, w której zamieściliśmy najistotniejsze informacje dotyczące przygotowania dziecka do podjęcia nauki w szkole.

           W roku szkolnym 2020/2021 zostaną utworzone trzy klasy pierwsze. Listy uczniów poszczególnych klas zostaną wywieszone w przedsionku szkoły w ostatnich dniach sierpnia. Do 1 września wszystkie istotne informacje będziemy przekazywać Państwu na stronie internetowej szkoły.

Życzymy Państwu i naszym przyszłym Uczniom  zdrowych i spokojnych wakacji.

Dyrektor szkoły i Rada Pedagogiczna

Prezentacja: Witaj Pierwsza Klaso!

https://view.genial.ly/5ed0ab21dbd44e121590f1c6/presentation-pierwszaki