Zabawa karnawałowa

W dniu 06.02.2020 r. w naszej szkole odbyła się zabawa karnawałowa zorganizowana przez kierownika świetlicy Panią Izabellę Tomanek i wychowawców świetlicy. Sala gimnastyczna zamieniła się w prawdziwą salę balową i zapełniła się wieloma kolorowymi balonami oraz niezwykłą dekoracją. Najpierw bawili się uczniowie klas I-III, potem uczniowie klas IV-V a następnie uczniowie klas VII-VIII. Zabawę prowadził znakomity DJ „Vox” . Były pociągi, korowody, kółeczka, tańce w parach oraz niezapomniany taniec integracyjny – „Belgijka”. Humor dopisywał zarówno uczniom jak i wychowawcom. Był to czas świetnej zabawy, pełen wrażeń, kolorów i tanecznych pląsów.
Dziękujemy wychowawcom i wszystkim organizatorom zabawy za miłą i bezpieczną atmosferę oraz uczniom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych  strojów.

Do zobaczenia już za rok!