Zabawa karnawałowa

 

Certyfikat Wielkiej Ligi Czytelników

Certyfikat Wielkiej Ligi Czytelników

Szkoła otrzymała Certyfikat Wielkiej Ligi Czytelników „Placówka Aktywnie Promująca Czytelnictwo”. Nauczyciele bibliotekarze serdecznie dziękują...

 

Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych

Informacje dotyczące rekrutacji do szkół ponadpodstawowych https://slaskie.edu.com.pl/kandydat/app/index.html

 

Wakacyjna piosenka

Piosenka wakacyjna dla dzieci i młodzieży zatytułowana „Pory roku”, śpiewa ją Amelka Lipka z klasy I B z koleżankami. Mama Amelii, wspólnie z...

 
 

W dniu 06.02.2020 r. w naszej szkole odbyła się zabawa karnawałowa zorganizowana przez kierownika świetlicy Panią Izabellę Tomanek i wychowawców świetlicy. Sala gimnastyczna zamieniła się w prawdziwą salę balową i zapełniła się wieloma kolorowymi balonami oraz niezwykłą dekoracją. Najpierw bawili się uczniowie klas I-III, potem uczniowie klas IV-V a następnie uczniowie klas VII-VIII. Zabawę prowadził znakomity DJ „Vox” . Były pociągi, korowody, kółeczka, tańce w parach oraz niezapomniany taniec integracyjny – „Belgijka”. Humor dopisywał zarówno uczniom jak i wychowawcom. Był to czas świetnej zabawy, pełen wrażeń, kolorów i tanecznych pląsów.
Dziękujemy wychowawcom i wszystkim organizatorom zabawy za miłą i bezpieczną atmosferę oraz uczniom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych  strojów.

Do zobaczenia już za rok!