Hej kolęda, kolęda!

Jak co roku o tej porze, w naszej szkole rozbrzmiały dźwięki pięknych polskich kolęd i pastorałek.  7 stycznia 2020 r. odbyła się  kolejna  edycja  konkursu, w którym  udział  wzięło 28 uczniów klas I-III. Świąteczne dekoracje przygotowane przez uczniów oraz wychowawców świetlicy wprowadziły wszystkich w magiczną bożonarodzeniową atmosferę. Występy wokalne oceniało Jury pod przewodnictwem pani kierownik świetlicy Izabelli Tomanek, w składzie: pani Iwona Porc i Karina Lichtenberg.

Jury wyłoniło zwycięzców w trzech kategoriach wiekowych:
Alan Grzelka I b – I miejsce
Lena Stankiewicz I c – II miejsce
Michał Sekita I c – III miejsce

Klasy II
Alicja Mejsner, Marta Jakubiec, Zuzanna Kupyczuk, Martyna Wicherek, Maja Chochorowska II b – I miejsce
Joanna Zięblińska, Barbara Czuber II c – II miejsce
Wiktoria Fliśnik, Nikola Kozłowska II b – III miejsce

Maja Jaworska III b – I miejsce
Aleksandra Załoga, Paulina Wolska III c – II miejsce
Nikola Labocha III b – III miejsce

Serdecznie gratulujemy  szkolnym artystom oraz zachęcamy wszystkich do udziału w kolejnym Konkursie Kolęd i Pastorałek w przyszłym roku!

Pieczę nad organizacją konkursu sprawowały panie: Beata Sroczyńska i Izabella Tomanek.