Jasełka

 

Życzenia z okazji Dnia Dziecka

Życzenia z okazji Dnia Dziecka

Drodzy Uczniowie! Z okazji Dnia Dziecka życzymy Wam dużo zdrowia, szczęścia, spełnienia najskrytszych marzeń, sukcesów w nauce, rozwoju swoich pasji i talentów ...

 

ZAPISY DZIECI DO ŚWIETLICY NA ROK SZKOLNY 2020/2021

Świetlica szkolna obejmuje opieką uczniów z klas I-III i w uzasadnionych przypadkach z kl. IV-VIII. Kwalifikacja uczniów do świetlicy odbywa się corocznie...

 

Dodatkowy nabór dla dzieci do klasy I na rok szkolny 2020/2021

Zawiadomienie Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 12 w Dąbrowie Górniczej informuje, że od 25.05.2020 r. do 3. 06. 2020 r. będzie prowadzony dodatkowy nabór dla...

 
 

Boże Narodzenie to czas, kiedy wszyscy stają się dla siebie bardziej życzliwi, milsi i zapominają o wszelkich sporach. Dnia 19 grudnia 2019 r. uczniowie naszej szkoły tradycyjnie jak co roku wystawili Jasełka. W specjalnie przygotowanych strojach oraz w pięknej scenografii ukazującej ludzi podążających do Betlejem, młodzi aktorzy przedstawili sceny narodzin Pana Jezusa.  Zgromadzona publiczność po raz kolejny mogła przeżyć historię Maryi i Józefa szukających schronienia na noc. Jasełka w wykonaniu dzieci wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój, a uczniowie swym pięknym występem podbili serca publiczności. Piękny śpiew pastorałek i piosenek świątecznych uświadomił wszystkim i przypomniał o tym, że Święta Bożego Narodzenia są już bardzo blisko. Pani dyrektor Lidia Bancerz podziękowała uczniom za występ oraz złożyła wszystkim życzenia świąteczne. Do życzeń dołączył się również ksiądz proboszcz Sławomir Rozner.