ŚWIETLICOWE ANDRZEJKI

 

Certyfikat Wielkiej Ligi Czytelników

Certyfikat Wielkiej Ligi Czytelników

Szkoła otrzymała Certyfikat Wielkiej Ligi Czytelników „Placówka Aktywnie Promująca Czytelnictwo”. Nauczyciele bibliotekarze serdecznie dziękują...

 

Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych

Informacje dotyczące rekrutacji do szkół ponadpodstawowych https://slaskie.edu.com.pl/kandydat/app/index.html

 

Wakacyjna piosenka

Piosenka wakacyjna dla dzieci i młodzieży zatytułowana „Pory roku”, śpiewa ją Amelka Lipka z klasy I B z koleżankami. Mama Amelii, wspólnie z...

 
 

10W naszej świetlicy szkolnej 28.11.2019 r. wychowawcy świetlicy zorganizowali dla uczniów uczęszczających do świetlicy ANDRZEJKOWE WRÓŻBY i ZABAWY. Uczniowie kultywując tradycje związane z wigilią św. Andrzeja, losowali wróżby. Piękne wróżki przepowiadały przyszłość z kart i prowadziły zabawy. Symbole wiedzy magicznej i inne elementy dekoracji dodawały tajemniczości całej scenerii. Zabaw, radości oraz uśmiechu było wiele. Wszyscy zadowoleni wracali do domów pełni wiary, że spełni im się to, co wywróżyli sobie tego magicznego dnia.

Zapraszamy do galerii zdjęć.