Komers 2019

 

Logowanie do dzienniczka elektronicznego- instrukcja

Witam Państwa serdecznie! Przed Wami logowanie do dzienniczka elektronicznego naszej szkoły: oto adres na którym będziecie się Państwo logować:  https://uonetplus.vulcan.net.pl/dabrowagornicza ale...

 

OBIADY W SZKOLE

Zapisy uczniów na obiady odbędą się w dniach od 02.09.2019 r. do 4.09.2019 r. w godzinach od 8:00 do 15:00 . Należy pobrać ze strony internetowej szkoły...

 
Witajcie wakacje

Witajcie wakacje

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019 odbyło się 19 czerwca w trzech grupach. Nauczyciele nie szczędzili trudu, by wszystko dopiąć na przysłowiowy guzik. Programy...

 
 

 Dnia 8 czerwca 2019 roku w naszej szkole odbył się komers, który zorganizowali rodzice uczniów klas ósmych. Spotkanie rozpoczęła pani dyrektor,  życząc wszystkim uczestnikom wspaniałej zabawy. Następnie młodzież klas ósmych zatańczyła belgijkę. Kolejnym punktem uroczystego rozpoczęcia komersu były podziękowania uczniów skierowane do pani dyrektor, pań wicedyrektorek, wychowawców i nauczycieli. Wychowawcy klas ósmych przygotowali  humorystyczny program artystyczny, podczas którego nagrodzonym uczniom w posczególnych kategoriach,  wręczano szarfę z napisanym na niej tytułem. A oto niektóre z kategorii: Fobia tablicowa, Budzikom śmierć, Supermacho, Być kobietą, Weź, nie pytaj. Świetną muzykę, przy której można było tańczyć do białego rana, zapewnił pan Dariusz Rekosz. Szkoda, że komers zakończył się o godzinie 22.30. Młodzież będzie go wspominać z łezką w oku.