Komers 2019

 

ODDAJ UŻYWANY TELEFON KOMÓRKOWY

ODDAJ UŻYWANY TELEFON KOMÓRKOWY

Nasza szkoła przystąpiła do XIII edycji ogólnopolskiej akcji ekologicznej, pod hasłem: ODDAJ UŻYWANY TELEFON KOMÓRKOWY w ramach Sprzątania Świata 2019 SZCZEGÓŁY  KONKURSU: TERMIN...

 
Zbiórka Makulatury

Zbiórka Makulatury

MZGO oraz ALBA organizują I Dąbrowski Konkurs Zbiórki Makulatury w Dąbrowie Górniczej  Przynieś makulaturę związaną sznurkiem lub w kartonie do szkoły. Akcja...

 

Tysiąc powodów by czytać

Zapraszamy do głosowania w ramach konkursu ogólnopolskiego organizowanego przez Empik. Możemy wygrać 1000 książek. Należy głosować codziennie w aplikacji...

 
 

 Dnia 8 czerwca 2019 roku w naszej szkole odbył się komers, który zorganizowali rodzice uczniów klas ósmych. Spotkanie rozpoczęła pani dyrektor,  życząc wszystkim uczestnikom wspaniałej zabawy. Następnie młodzież klas ósmych zatańczyła belgijkę. Kolejnym punktem uroczystego rozpoczęcia komersu były podziękowania uczniów skierowane do pani dyrektor, pań wicedyrektorek, wychowawców i nauczycieli. Wychowawcy klas ósmych przygotowali  humorystyczny program artystyczny, podczas którego nagrodzonym uczniom w posczególnych kategoriach,  wręczano szarfę z napisanym na niej tytułem. A oto niektóre z kategorii: Fobia tablicowa, Budzikom śmierć, Supermacho, Być kobietą, Weź, nie pytaj. Świetną muzykę, przy której można było tańczyć do białego rana, zapewnił pan Dariusz Rekosz. Szkoda, że komers zakończył się o godzinie 22.30. Młodzież będzie go wspominać z łezką w oku.