VIII Regionalny Konkurs Czytelniczy

 

Wykaz szkół dla absolwentów szkół podstawowych w województwie śląskim

Informujemy uczniów kl. VIII szkół podstawowych, że wykaz szkół został zamieszczony na stronie http://bip.kuratorium.katowice.pl/index.php/ogloszenia-bip/ogloszenia-inne/wykaz-szkol-ponadgimnazjalnych-w-wojewodztwie-slaskim/ .

 

Ogłoszenie nauczycieli bibliotekarzy

Drodzy Uczniowie! Przypominamy, że podręczniki i inne wypożyczone książki zwracamy do 14 czerwca 2109 r. Nauczyciele bibliotekarze

 

Zawiadomienie

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 12 w Dąbrowie Górniczej informuje, że od 06.06.2019 r. będzie prowadzony dodatkowy nabór dla dzieci do klasy I na rok szkolny...

 
 

28 maja 2019 roku w naszej szkole odbył się VIII Regionalny Konkurs Czytelniczy pod hasłem „Szkolni detektywi – Mors i Pinky”. Udział we współzawodnictwie wzięli uczniowie klas 4-8. Obowiązywała ich znajomość treści książek Dariusza Rekosza: „Mors, Pinky i zagadka Ludolfiny”; „Mors, Pinky i ostatnia przesyłka”; „Mors i Pinky i archiwum pułkownika Bergmana”. Tradycyjnie uczestnicy konkursu spotkali się z autorem i rozwiązywali łamigłówki oraz zagadki detektywistyczne. Konkurs odbył się w miłej i kameralnej atmosferze. Każdy z uczestników otrzymał w prezencie od autora książkę „Pocztówka z Toronto 2″.
Gratulujemy najlepszym:
I miejsce  Olivier B.  z  ZSP 1 w Dąbrowie Górniczej
II miejsce  Jan S.  z  ZSP  7 w Dąbrowie Górniczej
III miejsce  Jagoda P. z  ZSP 7 w Dąbrowie Górniczej, Wojciech W.  z  SP 19 w Sosnowcu
IV miejsce  Maria S.  z SP  4 W Będzinie