VIII Regionalny Konkurs Czytelniczy

28 maja 2019 roku w naszej szkole odbył się VIII Regionalny Konkurs Czytelniczy pod hasłem „Szkolni detektywi – Mors i Pinky”. Udział we współzawodnictwie wzięli uczniowie klas 4-8. Obowiązywała ich znajomość treści książek Dariusza Rekosza: „Mors, Pinky i zagadka Ludolfiny”; „Mors, Pinky i ostatnia przesyłka”; „Mors i Pinky i archiwum pułkownika Bergmana”. Tradycyjnie uczestnicy konkursu spotkali się z autorem i rozwiązywali łamigłówki oraz zagadki detektywistyczne. Konkurs odbył się w miłej i kameralnej atmosferze. Każdy z uczestników otrzymał w prezencie od autora książkę „Pocztówka z Toronto 2″.
Gratulujemy najlepszym:
I miejsce  Olivier B.  z  ZSP 1 w Dąbrowie Górniczej
II miejsce  Jan S.  z  ZSP  7 w Dąbrowie Górniczej
III miejsce  Jagoda P. z  ZSP 7 w Dąbrowie Górniczej, Wojciech W.  z  SP 19 w Sosnowcu
IV miejsce  Maria S.  z SP  4 W Będzinie