VIII Regionalny Konkurs Czytelniczy

 

Witajcie wakacje

Witajcie wakacje

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019 odbyło się 19 czerwca w trzech grupach. Nauczyciele nie szczędzili trudu, by wszystko dopiąć na przysłowiowy guzik. Programy...

 
Komers 2019

Komers 2019

 Dnia 8 czerwca 2019 roku w naszej szkole odbył się komers, który zorganizowali rodzice uczniów klas ósmych. Spotkanie rozpoczęła pani dyrektor,  życząc...

 

Wykaz szkół dla absolwentów szkół podstawowych w województwie śląskim

Informujemy uczniów kl. VIII szkół podstawowych, że wykaz szkół został zamieszczony na stronie http://bip.kuratorium.katowice.pl/index.php/ogloszenia-bip/ogloszenia-inne/wykaz-szkol-ponadgimnazjalnych-w-wojewodztwie-slaskim/ .

 
 

28 maja 2019 roku w naszej szkole odbył się VIII Regionalny Konkurs Czytelniczy pod hasłem „Szkolni detektywi – Mors i Pinky”. Udział we współzawodnictwie wzięli uczniowie klas 4-8. Obowiązywała ich znajomość treści książek Dariusza Rekosza: „Mors, Pinky i zagadka Ludolfiny”; „Mors, Pinky i ostatnia przesyłka”; „Mors i Pinky i archiwum pułkownika Bergmana”. Tradycyjnie uczestnicy konkursu spotkali się z autorem i rozwiązywali łamigłówki oraz zagadki detektywistyczne. Konkurs odbył się w miłej i kameralnej atmosferze. Każdy z uczestników otrzymał w prezencie od autora książkę „Pocztówka z Toronto 2″.
Gratulujemy najlepszym:
I miejsce  Olivier B.  z  ZSP 1 w Dąbrowie Górniczej
II miejsce  Jan S.  z  ZSP  7 w Dąbrowie Górniczej
III miejsce  Jagoda P. z  ZSP 7 w Dąbrowie Górniczej, Wojciech W.  z  SP 19 w Sosnowcu
IV miejsce  Maria S.  z SP  4 W Będzinie