„Chce się żyć. Dobro wraca”

Szkoła Podstawowa nr 12 była organizatorem I miejskiego konkursu literacko – plastycznego „Chce się żyć. Dobro wraca”. Zadaniem uczestników było napisanie historii, która opowiada o zaletach pomagania innym. Prace można było ozdobić własnoręczną ilustracją. Podsumowanie konkursu odbyło się w maju 2019 roku. Wszyscy uczestnicy- w myśl wartości przyświecającej konkursowi – zostali nagrodzeni. Wszystkim serdecznie dziękujemy za udział i gratulujemy! Zapraszamy za rok.
Pomysłodawczynie i organizatorki konkursu: Bożena Gala, Agnieszka Mazurek, Aleksandra Rok-Strzała.