MATEMATYK ROKU KLASY V

W dniu 23 maja 2019 r. w szkole odbył się dla klas piątych Szkolny Konkurs Matematyczny „MATEMATYK ROKU KLASY V”. W finale wzięło udział 15 uczniów, którzy mieli m.in. rozwiązać krzyżówkę matematyczną, rebus lub ułożyć układankę tangramową. Głównym celem konkursu było rozwijanie zainteresowań matematycznych wśród uczniów, a także dostarczenie im możliwości wykazania się swoimi wiadomościami i umiejętnościami matematycznymi.

Tytuł MATEMATYKA ROKU otrzymał Oskar Szewczyk z 5 b, II MIEJSCE zajęła Martyna Pietrasik z 5 e, a III MIEJSCE  zajęła Zuzanna Jagodzińska z 5 d. Natomiast wyróżnienia otrzymały: Aleksandra Jastrzębska z 5 d oraz Anna Mrowiec z 5 a.

Zwycięzcy otrzymali puchary i dyplomy, a każdy uczestnik pamiątkowy medal.
Organizatorem konkursu była p. Weronika Stalka.