MATEMATYK ROKU KLASY V

 

Prawa Dziecka

Prawa Dziecka

Prawo ma służyć człowiekowi, jest naszą podstawą funkcjonowania w społeczeństwie i tarczą ochronną. Dzieci posiadają szczególne prawa. Dziecko nie potrafi...

 
Wielkie Andrzejkowe Wróżenie

Wielkie Andrzejkowe Wróżenie

28 i 29 listopada w odbyło się WIELKIE ANDRZEJKOWE WRÓŻENIE. Motywem przewodnim w tym roku były kolory i kwiaty. Uczennice i uczniowie klas III-VIII w kolorowych...

 
WARSZTATY BOŻONARODZENIOWE

WARSZTATY BOŻONARODZENIOWE

Kierownik świetlicy wraz z wychowawcami  świetlicy zapraszają uczniów i ich opiekunów na coroczne Warsztaty Bożonarodzeniowe, które odbędą się 12 grudnia...

 
 

W dniu 23 maja 2019 r. w szkole odbył się dla klas piątych Szkolny Konkurs Matematyczny „MATEMATYK ROKU KLASY V”. W finale wzięło udział 15 uczniów, którzy mieli m.in. rozwiązać krzyżówkę matematyczną, rebus lub ułożyć układankę tangramową. Głównym celem konkursu było rozwijanie zainteresowań matematycznych wśród uczniów, a także dostarczenie im możliwości wykazania się swoimi wiadomościami i umiejętnościami matematycznymi.

Tytuł MATEMATYKA ROKU otrzymał Oskar Szewczyk z 5 b, II MIEJSCE zajęła Martyna Pietrasik z 5 e, a III MIEJSCE  zajęła Zuzanna Jagodzińska z 5 d. Natomiast wyróżnienia otrzymały: Aleksandra Jastrzębska z 5 d oraz Anna Mrowiec z 5 a.

Zwycięzcy otrzymali puchary i dyplomy, a każdy uczestnik pamiątkowy medal.
Organizatorem konkursu była p. Weronika Stalka.