MATEMATYK ROKU KLASY V

 

Witajcie wakacje

Witajcie wakacje

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019 odbyło się 19 czerwca w trzech grupach. Nauczyciele nie szczędzili trudu, by wszystko dopiąć na przysłowiowy guzik. Programy...

 
Komers 2019

Komers 2019

 Dnia 8 czerwca 2019 roku w naszej szkole odbył się komers, który zorganizowali rodzice uczniów klas ósmych. Spotkanie rozpoczęła pani dyrektor,  życząc...

 

Wykaz szkół dla absolwentów szkół podstawowych w województwie śląskim

Informujemy uczniów kl. VIII szkół podstawowych, że wykaz szkół został zamieszczony na stronie http://bip.kuratorium.katowice.pl/index.php/ogloszenia-bip/ogloszenia-inne/wykaz-szkol-ponadgimnazjalnych-w-wojewodztwie-slaskim/ .

 
 

W dniu 23 maja 2019 r. w szkole odbył się dla klas piątych Szkolny Konkurs Matematyczny „MATEMATYK ROKU KLASY V”. W finale wzięło udział 15 uczniów, którzy mieli m.in. rozwiązać krzyżówkę matematyczną, rebus lub ułożyć układankę tangramową. Głównym celem konkursu było rozwijanie zainteresowań matematycznych wśród uczniów, a także dostarczenie im możliwości wykazania się swoimi wiadomościami i umiejętnościami matematycznymi.

Tytuł MATEMATYKA ROKU otrzymał Oskar Szewczyk z 5 b, II MIEJSCE zajęła Martyna Pietrasik z 5 e, a III MIEJSCE  zajęła Zuzanna Jagodzińska z 5 d. Natomiast wyróżnienia otrzymały: Aleksandra Jastrzębska z 5 d oraz Anna Mrowiec z 5 a.

Zwycięzcy otrzymali puchary i dyplomy, a każdy uczestnik pamiątkowy medal.
Organizatorem konkursu była p. Weronika Stalka.