MATEMATYK ROKU KLASY V

 

Zapisy dzieci do klasy I na rok szkolny 2020/2021

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 12 w Dąbrowie Górniczej  informuje, że prowadzone są zapisy dzieci do klasy I na rok szkolny 2020/2021 urodzonych w 2013 r. zamieszkałych ...

 
Pierwszy Szkolny Konkurs Plastyczny online pt. ,, Wiosna wokół nas”

Pierwszy Szkolny Konkurs Plastyczny online pt. ,, Wiosna wokół nas”

W marcu został zorganizowany konkurs plastyczny dla uczniów kl. I-III pt. ,, Wiosna wokół nas”. Drogą internetową wpłynęło 26 prac. Autorzy wykazali się...

 

Zdalne nauczanie w placówkach oświatowych

Szanowni Państwo, Zgodnie z nowym rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej od 25 marca 2020 r. będą obowiązywały nowe przepisy regulujące zdalne nauczanie...

 
 

W dniu 23 maja 2019 r. w szkole odbył się dla klas piątych Szkolny Konkurs Matematyczny „MATEMATYK ROKU KLASY V”. W finale wzięło udział 15 uczniów, którzy mieli m.in. rozwiązać krzyżówkę matematyczną, rebus lub ułożyć układankę tangramową. Głównym celem konkursu było rozwijanie zainteresowań matematycznych wśród uczniów, a także dostarczenie im możliwości wykazania się swoimi wiadomościami i umiejętnościami matematycznymi.

Tytuł MATEMATYKA ROKU otrzymał Oskar Szewczyk z 5 b, II MIEJSCE zajęła Martyna Pietrasik z 5 e, a III MIEJSCE  zajęła Zuzanna Jagodzińska z 5 d. Natomiast wyróżnienia otrzymały: Aleksandra Jastrzębska z 5 d oraz Anna Mrowiec z 5 a.

Zwycięzcy otrzymali puchary i dyplomy, a każdy uczestnik pamiątkowy medal.
Organizatorem konkursu była p. Weronika Stalka.