MATEMATYK ROKU KLASY V

 

Wykaz szkół dla absolwentów szkół podstawowych w województwie śląskim

Informujemy uczniów kl. VIII szkół podstawowych, że wykaz szkół został zamieszczony na stronie http://bip.kuratorium.katowice.pl/index.php/ogloszenia-bip/ogloszenia-inne/wykaz-szkol-ponadgimnazjalnych-w-wojewodztwie-slaskim/ .

 

Ogłoszenie nauczycieli bibliotekarzy

Drodzy Uczniowie! Przypominamy, że podręczniki i inne wypożyczone książki zwracamy do 14 czerwca 2109 r. Nauczyciele bibliotekarze

 

Zawiadomienie

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 12 w Dąbrowie Górniczej informuje, że od 06.06.2019 r. będzie prowadzony dodatkowy nabór dla dzieci do klasy I na rok szkolny...

 
 

W dniu 23 maja 2019 r. w szkole odbył się dla klas piątych Szkolny Konkurs Matematyczny „MATEMATYK ROKU KLASY V”. W finale wzięło udział 15 uczniów, którzy mieli m.in. rozwiązać krzyżówkę matematyczną, rebus lub ułożyć układankę tangramową. Głównym celem konkursu było rozwijanie zainteresowań matematycznych wśród uczniów, a także dostarczenie im możliwości wykazania się swoimi wiadomościami i umiejętnościami matematycznymi.

Tytuł MATEMATYKA ROKU otrzymał Oskar Szewczyk z 5 b, II MIEJSCE zajęła Martyna Pietrasik z 5 e, a III MIEJSCE  zajęła Zuzanna Jagodzińska z 5 d. Natomiast wyróżnienia otrzymały: Aleksandra Jastrzębska z 5 d oraz Anna Mrowiec z 5 a.

Zwycięzcy otrzymali puchary i dyplomy, a każdy uczestnik pamiątkowy medal.
Organizatorem konkursu była p. Weronika Stalka.