Piknik Rodzinny – 9117,50 zł

 

Wykaz szkół dla absolwentów szkół podstawowych w województwie śląskim

Informujemy uczniów kl. VIII szkół podstawowych, że wykaz szkół został zamieszczony na stronie http://bip.kuratorium.katowice.pl/index.php/ogloszenia-bip/ogloszenia-inne/wykaz-szkol-ponadgimnazjalnych-w-wojewodztwie-slaskim/ .

 

Ogłoszenie nauczycieli bibliotekarzy

Drodzy Uczniowie! Przypominamy, że podręczniki i inne wypożyczone książki zwracamy do 14 czerwca 2109 r. Nauczyciele bibliotekarze

 

Zawiadomienie

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 12 w Dąbrowie Górniczej informuje, że od 06.06.2019 r. będzie prowadzony dodatkowy nabór dla dzieci do klasy I na rok szkolny...

 
 

31 maja 2019 roku, zgodnie z naszą tradycją, spotkaliśmy się na Pikniku Rodzinnym w SP 12. Celem tegorocznego festynu było zebranie funduszy na nową pracownię geograficzną. Bawiliśmy się świetnie, dzieci korzystały z licznych atrakcji- dmuchańców, trampolin, kul wodnych, przejażdżki konnej; brały udział w konkurencjach sportowych. Można było wygrać niespodzianki w trakcie losowania w loterii fantowej, zobaczyć wóz strażacki i policyjny, zjeść pyszne dania serwowane przez kuchnię szkolną- bigos, żurek, chleb ze smalcem i kiełbaski. Goście chwalili ciasta przygotowane przez rodziców – przygotowano pyszne, świeże i zdrowe ciasta i babeczki. Ogromnym powodzeniem cieszyła się na Pikniku lemoniada, którą własnoręcznie przygotowali rodzice. Popularnością cieszyło się również stoisko z używanymi książkami, biżuterią i małymi formami dekoracyjnymi wykonanymi przez uczniów naszej szkoły. Wszyscy ci, którzy chcieli pochwalić się swoimi umiejętnościami lub zdolnościami wzięli udział w Pokazie Talentów. Zabawę prowadziła niezastąpiona w tej roli pani Izabella Tomanek.

Pogoda spisała się na medal, wszyscy uczestnicy Pikniku również!

W tym roku zebraliśmy 9117,50 zł

Brawo My!

Dziękujemy wszystkim Rodzicom i Nauczycielom oraz sponsorom, którzy tak ochoczo i ofiarnie angażowali się w przygotowanie tej imprezy.