Piknik Rodzinny – 9117,50 zł

 

Witajcie wakacje

Witajcie wakacje

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019 odbyło się 19 czerwca w trzech grupach. Nauczyciele nie szczędzili trudu, by wszystko dopiąć na przysłowiowy guzik. Programy...

 
Komers 2019

Komers 2019

 Dnia 8 czerwca 2019 roku w naszej szkole odbył się komers, który zorganizowali rodzice uczniów klas ósmych. Spotkanie rozpoczęła pani dyrektor,  życząc...

 

Wykaz szkół dla absolwentów szkół podstawowych w województwie śląskim

Informujemy uczniów kl. VIII szkół podstawowych, że wykaz szkół został zamieszczony na stronie http://bip.kuratorium.katowice.pl/index.php/ogloszenia-bip/ogloszenia-inne/wykaz-szkol-ponadgimnazjalnych-w-wojewodztwie-slaskim/ .

 
 

31 maja 2019 roku, zgodnie z naszą tradycją, spotkaliśmy się na Pikniku Rodzinnym w SP 12. Celem tegorocznego festynu było zebranie funduszy na nową pracownię geograficzną. Bawiliśmy się świetnie, dzieci korzystały z licznych atrakcji- dmuchańców, trampolin, kul wodnych, przejażdżki konnej; brały udział w konkurencjach sportowych. Można było wygrać niespodzianki w trakcie losowania w loterii fantowej, zobaczyć wóz strażacki i policyjny, zjeść pyszne dania serwowane przez kuchnię szkolną- bigos, żurek, chleb ze smalcem i kiełbaski. Goście chwalili ciasta przygotowane przez rodziców – przygotowano pyszne, świeże i zdrowe ciasta i babeczki. Ogromnym powodzeniem cieszyła się na Pikniku lemoniada, którą własnoręcznie przygotowali rodzice. Popularnością cieszyło się również stoisko z używanymi książkami, biżuterią i małymi formami dekoracyjnymi wykonanymi przez uczniów naszej szkoły. Wszyscy ci, którzy chcieli pochwalić się swoimi umiejętnościami lub zdolnościami wzięli udział w Pokazie Talentów. Zabawę prowadziła niezastąpiona w tej roli pani Izabella Tomanek.

Pogoda spisała się na medal, wszyscy uczestnicy Pikniku również!

W tym roku zebraliśmy 9117,50 zł

Brawo My!

Dziękujemy wszystkim Rodzicom i Nauczycielom oraz sponsorom, którzy tak ochoczo i ofiarnie angażowali się w przygotowanie tej imprezy.