Piknik Rodzinny – 9117,50 zł

 

Zapisy dzieci do klasy I na rok szkolny 2020/2021

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 12 w Dąbrowie Górniczej  informuje, że prowadzone są zapisy dzieci do klasy I na rok szkolny 2020/2021 urodzonych w 2013 r. zamieszkałych ...

 
Pierwszy Szkolny Konkurs Plastyczny online pt. ,, Wiosna wokół nas”

Pierwszy Szkolny Konkurs Plastyczny online pt. ,, Wiosna wokół nas”

W marcu został zorganizowany konkurs plastyczny dla uczniów kl. I-III pt. ,, Wiosna wokół nas”. Drogą internetową wpłynęło 26 prac. Autorzy wykazali się...

 

Zdalne nauczanie w placówkach oświatowych

Szanowni Państwo, Zgodnie z nowym rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej od 25 marca 2020 r. będą obowiązywały nowe przepisy regulujące zdalne nauczanie...

 
 

31 maja 2019 roku, zgodnie z naszą tradycją, spotkaliśmy się na Pikniku Rodzinnym w SP 12. Celem tegorocznego festynu było zebranie funduszy na nową pracownię geograficzną. Bawiliśmy się świetnie, dzieci korzystały z licznych atrakcji- dmuchańców, trampolin, kul wodnych, przejażdżki konnej; brały udział w konkurencjach sportowych. Można było wygrać niespodzianki w trakcie losowania w loterii fantowej, zobaczyć wóz strażacki i policyjny, zjeść pyszne dania serwowane przez kuchnię szkolną- bigos, żurek, chleb ze smalcem i kiełbaski. Goście chwalili ciasta przygotowane przez rodziców – przygotowano pyszne, świeże i zdrowe ciasta i babeczki. Ogromnym powodzeniem cieszyła się na Pikniku lemoniada, którą własnoręcznie przygotowali rodzice. Popularnością cieszyło się również stoisko z używanymi książkami, biżuterią i małymi formami dekoracyjnymi wykonanymi przez uczniów naszej szkoły. Wszyscy ci, którzy chcieli pochwalić się swoimi umiejętnościami lub zdolnościami wzięli udział w Pokazie Talentów. Zabawę prowadziła niezastąpiona w tej roli pani Izabella Tomanek.

Pogoda spisała się na medal, wszyscy uczestnicy Pikniku również!

W tym roku zebraliśmy 9117,50 zł

Brawo My!

Dziękujemy wszystkim Rodzicom i Nauczycielom oraz sponsorom, którzy tak ochoczo i ofiarnie angażowali się w przygotowanie tej imprezy.