Piknik Rodzinny – 9117,50 zł

31 maja 2019 roku, zgodnie z naszą tradycją, spotkaliśmy się na Pikniku Rodzinnym w SP 12. Celem tegorocznego festynu było zebranie funduszy na nową pracownię geograficzną. Bawiliśmy się świetnie, dzieci korzystały z licznych atrakcji- dmuchańców, trampolin, kul wodnych, przejażdżki konnej; brały udział w konkurencjach sportowych. Można było wygrać niespodzianki w trakcie losowania w loterii fantowej, zobaczyć wóz strażacki i policyjny, zjeść pyszne dania serwowane przez kuchnię szkolną- bigos, żurek, chleb ze smalcem i kiełbaski. Goście chwalili ciasta przygotowane przez rodziców – przygotowano pyszne, świeże i zdrowe ciasta i babeczki. Ogromnym powodzeniem cieszyła się na Pikniku lemoniada, którą własnoręcznie przygotowali rodzice. Popularnością cieszyło się również stoisko z używanymi książkami, biżuterią i małymi formami dekoracyjnymi wykonanymi przez uczniów naszej szkoły. Wszyscy ci, którzy chcieli pochwalić się swoimi umiejętnościami lub zdolnościami wzięli udział w Pokazie Talentów. Zabawę prowadziła niezastąpiona w tej roli pani Izabella Tomanek.

Pogoda spisała się na medal, wszyscy uczestnicy Pikniku również!

W tym roku zebraliśmy 9117,50 zł

Brawo My!

Dziękujemy wszystkim Rodzicom i Nauczycielom oraz sponsorom, którzy tak ochoczo i ofiarnie angażowali się w przygotowanie tej imprezy.