PÓŁKOLONIE 2019

W dniach 15.07-26.07.2019 r. odbędą się w naszej szkole PÓŁKOLONIE
( 45 miejsc).
Zapisy uczestników na półkolonie trwają do 7 czerwca 2019 r.

Warunkiem uczestnictwa jest złożenie do dnia 7 czerwca 2019 r. w sekretariacie szkoły lub u Kierownika świetlicy wypełnionej przez rodziców lub prawnych opiekunów karty kwalifikacyjnej uczestnika półkolonii (karta do pobrania u Kierownika świetlicy lub w sekretariacie szkoły) oraz zatwierdzenie uczestnictwa przez Komisję ds. rekrutacji dzieci do udziału w półkoloniach.

Rekrutacji podlegają w pierwszej kolejności uczniowie klas I-III z rodzin o trudnej sytuacji materialnej i życiowej, pozostający w czasie wakacji w domu.