Laureatka i finalista naszej szkoły

 

Logowanie do dzienniczka elektronicznego- instrukcja

Witam Państwa serdecznie! Przed Wami logowanie do dzienniczka elektronicznego naszej szkoły: oto adres na którym będziecie się Państwo logować:  https://uonetplus.vulcan.net.pl/dabrowagornicza ale...

 

OBIADY W SZKOLE

Zapisy uczniów na obiady odbędą się w dniach od 02.09.2019 r. do 4.09.2019 r. w godzinach od 8:00 do 15:00 . Należy pobrać ze strony internetowej szkoły...

 
Witajcie wakacje

Witajcie wakacje

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019 odbyło się 19 czerwca w trzech grupach. Nauczyciele nie szczędzili trudu, by wszystko dopiąć na przysłowiowy guzik. Programy...

 
 

Inwestowanie w wiedzę  zawsze przynosi największe zyski”.                                    Benjamin Franklin

  

 

Mamy przyjemność poinformować, że nasza uczennica Julia Wiltos z klasy 8a została Laureatem  Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Chemii. Uroczystość wręczenia zaświadczeń dla laureatów Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych organizowanych przez Śląskiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2018/2019 odbyła się 1 kwietnia 2019 r. w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Katowicach.

Z sukcesem przeszła przez wszystkie trzy etapy. Julia swoją przygodę z chemią zaczęła w 7-  klasie, od początku wykazując się dużym zaangażowaniem, sumiennością i ciekawością tej dziedziny nauki. W nagrodę za zdobycie tytułu Laureata Julia będzie miała pierwszeństwo dostania się do zadeklarowanej szkoły średniej.

Natomiast Piotr Nowiński z klasy 8 c został finalistą Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Historii.

Gratulacje dla Julii i Piotra oraz  ich rodziców!