Laureatka i finalista naszej szkoły

Inwestowanie w wiedzę  zawsze przynosi największe zyski”.                                    Benjamin Franklin

Mamy przyjemność poinformować, że nasza uczennica Julia Wiltos z klasy 8a została Laureatem  Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Chemii. Uroczystość wręczenia zaświadczeń dla laureatów Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych organizowanych przez Śląskiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2018/2019 odbyła się 1 kwietnia 2019 r. w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Katowicach.

Z sukcesem przeszła przez wszystkie trzy etapy. Julia swoją przygodę z chemią zaczęła w 7-  klasie, od początku wykazując się dużym zaangażowaniem, sumiennością i ciekawością tej dziedziny nauki. W nagrodę za zdobycie tytułu Laureata Julia będzie miała pierwszeństwo dostania się do zadeklarowanej szkoły średniej.

Natomiast Piotr Nowiński z klasy 8 c został finalistą Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Historii.

Gratulacje dla Julii i Piotra oraz  ich rodziców!