Laureatka i finalista naszej szkoły

 

Wykaz szkół dla absolwentów szkół podstawowych w województwie śląskim

Informujemy uczniów kl. VIII szkół podstawowych, że wykaz szkół został zamieszczony na stronie http://bip.kuratorium.katowice.pl/index.php/ogloszenia-bip/ogloszenia-inne/wykaz-szkol-ponadgimnazjalnych-w-wojewodztwie-slaskim/ .

 

Ogłoszenie nauczycieli bibliotekarzy

Drodzy Uczniowie! Przypominamy, że podręczniki i inne wypożyczone książki zwracamy do 14 czerwca 2109 r. Nauczyciele bibliotekarze

 

Zawiadomienie

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 12 w Dąbrowie Górniczej informuje, że od 06.06.2019 r. będzie prowadzony dodatkowy nabór dla dzieci do klasy I na rok szkolny...

 
 

Inwestowanie w wiedzę  zawsze przynosi największe zyski”.                                    Benjamin Franklin

  

 

Mamy przyjemność poinformować, że nasza uczennica Julia Wiltos z klasy 8a została Laureatem  Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Chemii. Uroczystość wręczenia zaświadczeń dla laureatów Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych organizowanych przez Śląskiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2018/2019 odbyła się 1 kwietnia 2019 r. w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Katowicach.

Z sukcesem przeszła przez wszystkie trzy etapy. Julia swoją przygodę z chemią zaczęła w 7-  klasie, od początku wykazując się dużym zaangażowaniem, sumiennością i ciekawością tej dziedziny nauki. W nagrodę za zdobycie tytułu Laureata Julia będzie miała pierwszeństwo dostania się do zadeklarowanej szkoły średniej.

Natomiast Piotr Nowiński z klasy 8 c został finalistą Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Historii.

Gratulacje dla Julii i Piotra oraz  ich rodziców!