Przedszkolaki w naszej szkole

 

Bezpieczne wakacje

Wakacje to czas odpoczynku, relaksu i zabawy. Pamiętajmy, że to przede wszystkim od nas zależy, czy będą one bezpieczne, a tym samym udane. Dlatego niezależnie...

 
Pożegnanie klas ósmych

Pożegnanie klas ósmych

24 czerwca 2022 uczniowie klas ósmych zostali absolwentami Szkoły Podstawowej nr 12. Z tej okazji podziękowali wszystkim, dzięki którym osiem lat mogli uczyć...

 
“Polszczyzna -Słowiańszczyzna”

“Polszczyzna -Słowiańszczyzna”

Bibliotekarze we współpracy z nauczycielami języka polskiego realizowali projekt “Polszczyzna -Słowiańszczyzna”. Celem przedsięwzięcia m.in. było...

 
 

Miłym zwyczajem stały się spotkania przygotowujące przyszłych pierwszoklasistów do pobytu w naszej szkole. 22 maja odwiedziła nas grupa sześciolatków z przedszkola nr 36. Goście zwiedzili naszą placówkę. Następnie przeszli na salę gimnastyczną i obejrzeli występ koleżanek z klas 2 c oraz 2 a przygotowany przez Panią Barbarę Sokalską. Przedszkolaki korzystając ze wsparcia starszych koleżanek  dowiedziały  się po rozwiązaniu rebusów jakie ćwiczenia będą wykonywały.  Dzieci zostały podzielone na zespoły i  mocno zaangażowały się w  konkurencje sportowe. Zadowoleni i pełni wrażeń goście wrócili do przedszkola. O dobrą atmosferę, naukę i zabawę zadbali Iwona Porc, Agata Barańska – Feledyk oraz Andrzej Sermak.