Przedszkolaki w naszej szkole

Miłym zwyczajem stały się spotkania przygotowujące przyszłych pierwszoklasistów do pobytu w naszej szkole. 22 maja odwiedziła nas grupa sześciolatków z przedszkola nr 36. Goście zwiedzili naszą placówkę. Następnie przeszli na salę gimnastyczną i obejrzeli występ koleżanek z klas 2 c oraz 2 a przygotowany przez Panią Barbarę Sokalską. Przedszkolaki korzystając ze wsparcia starszych koleżanek  dowiedziały  się po rozwiązaniu rebusów jakie ćwiczenia będą wykonywały.  Dzieci zostały podzielone na zespoły i  mocno zaangażowały się w  konkurencje sportowe. Zadowoleni i pełni wrażeń goście wrócili do przedszkola. O dobrą atmosferę, naukę i zabawę zadbali Iwona Porc, Agata Barańska – Feledyk oraz Andrzej Sermak.