Mistrz Sudoku 2019

W dniu 28 lutego 2019 r. w naszej szkole odbył się II Miejski Konkurs Matematyczny „MISTRZ SUDOKU 2019” dla uczniów klas 4–7 dąbrowskich szkół podstawowych. Konkurs kolejny raz cieszył się dużym zainteresowaniem. Oficjalnego przywitania wszystkich uczestników oraz opiekunów dokonała pani dyrektor Lidia Bancerz, życząc uczniom powodzenia w rozwiązywaniu łamigłówek liczbowych.

Tytuł MISTRZA SUDOKU  otrzymała Wiktoria G. – SP 13,   II MIEJSCE  zajął  Piotr K. – SP SŁAWKÓW, a  III MIEJSCE zajęła Maria K. – SP SŁAWKÓW. Natomiast wyróżnienia otrzymały: Maria W. – SP 12 oraz Wiktoria S. – SP 31.

Zwycięzcy otrzymali puchary i nagrody książkowe, a każdy uczestnik pamiątkowy medal. Natomiast nauczyciele przygotowujący uczniów podziękowania.

Organizatorzy dziękują Radzie Rodziców i  piekarni „Łysa Góra” przy ul. Kasprzaka 46 za ufundowanie nagród i poczęstunku.