Konkurs plastyczny „Jesień wokół nas”

Jesień to czas, gdy otaczająca nas przyroda przygotowuje się do snu. Zanim jednak zaśnie cieszy oczy bogactwem kolorów- ciepłe żółcie, żywa czerwień, rudości i pomarańcze mieszają się w pejzażu i zachwycają barwami. Pani kierownik świetlicy Izabella Tomanek zachwycona pięknem jesieni zainspirowała dzieci do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pod tytułem „ Jesień wokół nas”. Czy jego uczestnikom udało się uchwycić to piękno, zobaczcie sami. Oto ich prace i wyniki konkursu.

I miejsce-Mikołaj Wisła, Weronika Jagieła

II miejsce-Wiktor Morawski, Filip Wites