Zabawa karnawałowa

Po ciężkiej i długiej pracy w I semestrze nauki uczniowie SP 12 niewątpliwie zasłużyli na odpoczynek oraz dobrą rozrywkę w postaci zabawy karnawałowej. Zorganizowała ją w czwartek – 31 stycznia 2019 r. pani kierownik świetlicy Izabella Tomanek wraz z nauczycielami. Tego dnia uczniom towarzyszyło wiele emocji i wrażeń. Sala gimnastyczna wyglądała inaczej niż na co dzień, zamieniła się w prawdziwą salę balową. Udekorowana kolorowymi balonami, serpentynami i maskami zachęcała do szampańskiej zabawy. W szkole zaroiło się od spidermanów, piratów, rycerzy, kowbojów rodem z Dzikiego Zachodu, klaunów, czarodziejów… były wróżki, księżniczki, smoki, motyle, biedronki i różne inne stwory i dziwadła. Stroje były barwne, oddawały nawet najdrobniejsze szczegóły wybranej postaci. Niektórzy byli nie do poznania, inni budzili podziw, a niekiedy nawet przerażenie. Wszyscy bawili się znakomicie, bo humor dopisywał wszystkim. Zabawę karnawałową poprowadził przyjaciel szkoły – DJ FOX z Firmy „Ale Fajnie” mieszczącej się przy ul. Kasprzaka 46 w Dąbrowie Górniczej. DJ FOX zapewnił szaloną zabawę w rytmie najlepszych przebojów.