STOWARZYSZENIE ZIEMIA I MY

 

Bezpłatny poradnik „Jak dostać się do szkoły średniej w 2019 roku?”

Szanowni Państwo, Zapraszamy do pobrania i lektury bezpłatnego poradnika dla Kandydatów i ich Rodziców „Jak dostać się do szkoły średniej w 2019 roku?”...

 

Spotkanie organizacyjne dla Rodziców klas pierwszych

Spotkanie organizacyjne dla Rodziców klas pierwszych w roku szkolnym 2019/2020 odbędzie się w Szkole Podstawowej nr 12 w Dąbrowie Górniczej w dniu 06.06.2019...

 

UWAGA KLASY VIII – INFORMACJA O NABORZE ELEKTRONICZNYM

Kandydaci do szkół dokonują rejestracji od 13 maja 2019 r. do 25 czerwca 2019 r. na stronie: https://slaskie.edu.com.pl wybierając opcję: Jestem uczniem...

 
 

W Pałacu Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej podczas rozstrzygnięcia konkursów organizowanych przez Stowarzyszenie Ziemia i My nagrodzeni zostali uczniowie z klasy 5 d, których opiekunem była p. Agnieszka Grądal.
W Regionalnym Konkursie Ekologicznym „Reklamówka – przyjaciel lub wróg” I miejsce zdobyła Bianka Beszterda, a wyróżnienie Oskar Kulis, natomiast w Miejskim Konkursie Fotograficznym „Rozejrzyj się wokół siebie” III miejsce zdobyła Sandra Janiec, a wyróżnienie Bartosz Kuchniak.

 Serdecznie gratulujemy!