STOWARZYSZENIE ZIEMIA I MY

 

Obiady w czasie rekolekcji

Obiady w czasie rekolekcji

Szanowni Rodzice W dniach 25, 26, 27, 03.2019 r. odbędą się rekolekcje wielkopostne. W tych dniach świetlica pracuje zgodnie z planem. Jeżeli Państwa dziecko...

 
Piórkiem i węglem

Piórkiem i węglem

21 stycznia 2019 roku w naszej szkole odbył się VI Miejski Konkurs Plastyczny „Piórkiem i węglem”. Gościliśmy 14 uczestników z sześciu dąbrowskich...

 

Zapisy dzieci do klasy I na rok szkolny 2019/2020

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 12 w Dąbrowie Górniczej  informuje, że prowadzone są zapisy dzieci do klasy I na rok szkolny 2019/2020 urodzonych w 2012 r. zamieszkałych ...

 
 

W Pałacu Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej podczas rozstrzygnięcia konkursów organizowanych przez Stowarzyszenie Ziemia i My nagrodzeni zostali uczniowie z klasy 5 d, których opiekunem była p. Agnieszka Grądal.
W Regionalnym Konkursie Ekologicznym „Reklamówka – przyjaciel lub wróg” I miejsce zdobyła Bianka Beszterda, a wyróżnienie Oskar Kulis, natomiast w Miejskim Konkursie Fotograficznym „Rozejrzyj się wokół siebie” III miejsce zdobyła Sandra Janiec, a wyróżnienie Bartosz Kuchniak.

 Serdecznie gratulujemy!