Jesienna wyprawa w Beskid Śląski

21 października w ramach działalności SKKT ” Wędrowniczek” miał miejsce kolejny rodzinny wypad w góry uczniów naszej szkoły wraz z rodzicami.  Tym razem w Beskid Śląski, a dokładnie na Przysłop pod Baranią Górę. Grupa wystartowała z przełęczy Szarcula przez Stecówkę prosto do schroniska PTTK „Pod Baranią Górą”. Atrakcją było zwiedzane Baraniogórskiego Ośrodka Kultury Turystyki Górskiej PTTK „U Źródeł Wisły” na Przysłopie. Po zakupieniu pamiątek uczestnicy wyprawy zeszli czarnym szlakiem do Wisły Czarne. Grupę poprowadził przewodnik Grzegorz Gdesz.