Dopolony Kurier z ulicy Klubowej

19 września 2018 r. przenieśliśmy się w niezwykłe czasy XX – lecia międzywojennego. PTTK O/Miejski w Dąbrowie Górniczej oraz Fundacja Godne Życie” zorganizowały grę miejską „Dopolony Kurier z ulicy Klubowej” na ulicy 3 Maja/ Żywa Ulica / w Dąbrowie Górniczej. W grze terenowej wzięły udział dzieci i młodzież ze Szkół Podstawowych i Ponadpodstawowych z Dąbrowy Górniczej. Oprócz dobrej zabawy uczestnicy poznali historię ulicy Klubowej (obecnie 3-go Maja). Mogli posłuchać muzyki z okresu międzywojennego jak również zobaczyć stroje z tamtych czasów, w które byli przebrani organizatorzy. Oj działo się działo!