Zakończenie roku szkolnego

 

Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej

W dniach 11-12 października 2018 roku uczniowie klas I-VIII uczestniczyli w uroczystych akademiach z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Młodzież przygotowała koncert...

 
Europejski Dzień Języków

Europejski Dzień Języków

26 września po raz kolejny w naszej szkole obchodziliśmy Europejski Dzień Języków. Dla klas młodszych przygodę z krajami i językami europejskimi przygotowały...

 

Nabór na stanowisko referenta ds. administracyjnych

Dąbrowa Górnicza, 1.10.2018 r. Szkoła Podstawowa nr 12 im. Stanisława Staszica w Dąbrowie Górniczej ul. Tysiąclecia 25 41-303 Dąbrowa Górnicza DYREKTOR...

 
 

22 czerwca zakończył się rok szkolny 2017/2018. Dla uczniów klas pierwszych i drugich uroczyste podsumowanie odbyło się w salach lekcyjnych. Panie B. Brosch i E. Hofman przygotowały zakończenie roku szkolnego dla uczniów klas trzecich. W. Stalka, B. Janowska, M. Pasternak – Rogalińska i G. Kubiczek zorganizowały podsumowanie osiągnięć dla dzieci uczęszczających do klas czwartych oraz piątych. Odczytały nazwiska tych z nich, którzy uzyskali najwyższą średnią i świadectwo z paskiem. B. Szymańska, H. Otrębska i J. Gwiazda – Pniak zadbały o oprawę zakończenia roku dla uczniów klas szóstych i siódmych. Nad nagłośnieniem czuwał Pan Artur Kaczmarczyk. Pani Dyrektor Lidia Bancerz uroczyście pożegnała w imieniu swoim i Rady Pedagogicznej odchodzących z naszej placówki Panią Alinę Czaję oraz księdza Grzegorza Maciejewskiego, który otrzymał statuetkę „PRZYJACIEL SZKOŁY”.

Klasy III

Klasy IV – V

Klasy VI – VII