Zakończenie roku szkolnego

 

Bezpieczne wakacje

Bezpieczne wakacje

 
Zakończenie roku szkolnego

Zakończenie roku szkolnego

22 czerwca zakończył się rok szkolny 2017/2018. Dla uczniów klas pierwszych i drugich uroczyste podsumowanie odbyło się w salach lekcyjnych. Panie B. Brosch...

 
LAUREACI PROJEKTU „MŁODZIEŻ  SIŁĄ MIASTA”

LAUREACI PROJEKTU „MŁODZIEŻ  SIŁĄ MIASTA”

Wraz z końcem roku szkolnego zakończył się realizowany w naszej szkole Projekt „Młodzież siłą miasta” zorganizowany przez MKS Dąbrowa Górnicza. Hasłem...

 
 

22 czerwca zakończył się rok szkolny 2017/2018. Dla uczniów klas pierwszych i drugich uroczyste podsumowanie odbyło się w salach lekcyjnych. Panie B. Brosch i E. Hofman przygotowały zakończenie roku szkolnego dla uczniów klas trzecich. W. Stalka, B. Janowska, M. Pasternak – Rogalińska i G. Kubiczek zorganizowały podsumowanie osiągnięć dla dzieci uczęszczających do klas czwartych oraz piątych. Odczytały nazwiska tych z nich, którzy uzyskali najwyższą średnią i świadectwo z paskiem. B. Szymańska, H. Otrębska i J. Gwiazda – Pniak zadbały o oprawę zakończenia roku dla uczniów klas szóstych i siódmych. Nad nagłośnieniem czuwał Pan Artur Kaczmarczyk. Pani Dyrektor Lidia Bancerz uroczyście pożegnała w imieniu swoim i Rady Pedagogicznej odchodzących z naszej placówki Panią Alinę Czaję oraz księdza Grzegorza Maciejewskiego, który otrzymał statuetkę „PRZYJACIEL SZKOŁY”.

Klasy III

Klasy IV – V

Klasy VI – VII