Szkolny Konkurs Plastyczny ” Wielkanocna pisanka”

Wyniki Szkolnego Konkursu Plastycznego „Wielkanocna pisanka”, którego organizatorem była pani Izabella Tomanek- Kierownik świetlicy.

I miejsca:

Wiktoria Rencicka kl.I c, Oskar Chrobot kl.I b, Fabian Cieślik kl.III e

II miejsca:

Emilia Kaczor kl.III e, Julia Łopatka kl.I c, Dominik Derkowski kl.I b

III miejsca:

Karolina Gryczka kl.I c, Krzysztof Jędrusik kl. I b, Mateusz Skadłubowicz kl. III e

Wyróżnienia:

Agata Figiel kl. III e, Zuzanna Mirecka kl. I b

Gratulujemy wszystkim laureatom konkursu!