Piknik Rodzinny

 

Logowanie do dzienniczka elektronicznego- instrukcja

Witam Państwa serdecznie! Przed Wami logowanie do dzienniczka elektronicznego naszej szkoły: oto adres na którym będziecie się Państwo logować:  https://uonetplus.vulcan.net.pl/dabrowagornicza ale...

 

OBIADY W SZKOLE

Zapisy uczniów na obiady odbędą się w dniach od 02.09.2019 r. do 4.09.2019 r. w godzinach od 8:00 do 15:00 . Należy pobrać ze strony internetowej szkoły...

 
Witajcie wakacje

Witajcie wakacje

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019 odbyło się 19 czerwca w trzech grupach. Nauczyciele nie szczędzili trudu, by wszystko dopiąć na przysłowiowy guzik. Programy...

 
 

11 maja 2018 roku, zgodnie z naszą tradycją, spotkaliśmy się na Pikniku Rodzinnym w SP 12. Rodzice i nauczyciele zjednoczyli siły, by zapewnić uczniom szafki szkolne- bo taki był cel tegorocznego festynu. Bawiliśmy się świetnie, dzieci korzystały z licznych atrakcji- dmuchańców, trampolin, kul wodnych; brały udział w zawodach sportowych przygotowanych przez nauczycieli wychowania fizycznego, było również malowanie twarzy, zaplatanie warkoczyków. Można było wygrać niespodzianki w trakcie losowania w loterii fantowej, zjeść pyszne dania serwowane przez kuchnię szkolną- bigos, żurek, chleb ze smalcem i kiełbaski. Wszyscy goście najbardziej chwalili ciasta przygotowane przez rodziców – przygotowano pyszne, świeże i zdrowe ciasta i babeczki. Nowością na Pikniku była lemoniada, którą własnoręcznie przygotowali rodzice – cieszyła się ogromnym wzięciem, zarówno wśród rodziców, jak  i dzieci. Mimo niesprzyjających warunków atmosferycznych mogliśmy podziwiać niesamowite występy zaprzyjaźnionych z naszą szkołą instytucji: drużyny futbolu amerykańskiego „Zagłębie Steelers”, Dąbrowskiego Klubu SEIDO Karate,  Time4events, III Liceum Ogólnokształcącego im. W. Andersa, „Mażoretek” z Pałacu Kultury Zagłębia, Szkoły Tańca „Creativedance”, Szkoły Jazdy na Rolkach „Inline Akademy”. Ogromną popularnością cieszyło się stoisko z używanymi książkami, biżuterią i małymi formami dekoracyjnymi wykonanymi przez uczniów naszej szkoły. Wszyscy ci, którzy chcieli pochwalić się swoimi umiejętnościami lub zdolnościami wzięli udział w Pokazie Talentów. Oprawę muzyczną, jak co roku, zapewnił niesamowity DJ Fox („Ale Fajnie”), a zabawę prowadziła pani Izabela Tomanek, która  zakasowałby niejednego profesjonalnego konferansjera.

Piknik przerwała burza – ale i tak osiągnęliśmy imponujący wynik – ponad 7700 zł. Kwota zostanie przeznaczona przede wszystkim na sfinansowanie szafek dla uczniów klas czwartych.

Brawo My!

Dziękujemy wszystkim Rodzicom i Nauczycielom, którzy tak ochoczo i ofiarnie angażowali się w przygotowanie tej imprezy.

Dziękujemy bardzo serdecznie również sponsorom i ofiarodawcom za wspieranie naszej szkoły:
-Fitness Club „SALSA”
– Speed Squash Club Dąbrowa Górnicza
-ALBA Dąbrowa Górnicza
-Dąbrowskie Wodociągi
-Piekarnia „Łysa Góra”
-Gabinet Kosmetyczny Wenus
– TOŁPA – TORF CORPORATION
– TAURON – POLSKA ENERGIA
– ALE FAJNIE – DJ FOX

 Do zobaczenia za rok!