Piknik Rodzinny

 

Wykaz szkół dla absolwentów szkół podstawowych w województwie śląskim

Informujemy uczniów kl. VIII szkół podstawowych, że wykaz szkół został zamieszczony na stronie http://bip.kuratorium.katowice.pl/index.php/ogloszenia-bip/ogloszenia-inne/wykaz-szkol-ponadgimnazjalnych-w-wojewodztwie-slaskim/ .

 

Ogłoszenie nauczycieli bibliotekarzy

Drodzy Uczniowie! Przypominamy, że podręczniki i inne wypożyczone książki zwracamy do 14 czerwca 2109 r. Nauczyciele bibliotekarze

 

Zawiadomienie

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 12 w Dąbrowie Górniczej informuje, że od 06.06.2019 r. będzie prowadzony dodatkowy nabór dla dzieci do klasy I na rok szkolny...

 
 

11 maja 2018 roku, zgodnie z naszą tradycją, spotkaliśmy się na Pikniku Rodzinnym w SP 12. Rodzice i nauczyciele zjednoczyli siły, by zapewnić uczniom szafki szkolne- bo taki był cel tegorocznego festynu. Bawiliśmy się świetnie, dzieci korzystały z licznych atrakcji- dmuchańców, trampolin, kul wodnych; brały udział w zawodach sportowych przygotowanych przez nauczycieli wychowania fizycznego, było również malowanie twarzy, zaplatanie warkoczyków. Można było wygrać niespodzianki w trakcie losowania w loterii fantowej, zjeść pyszne dania serwowane przez kuchnię szkolną- bigos, żurek, chleb ze smalcem i kiełbaski. Wszyscy goście najbardziej chwalili ciasta przygotowane przez rodziców – przygotowano pyszne, świeże i zdrowe ciasta i babeczki. Nowością na Pikniku była lemoniada, którą własnoręcznie przygotowali rodzice – cieszyła się ogromnym wzięciem, zarówno wśród rodziców, jak  i dzieci. Mimo niesprzyjających warunków atmosferycznych mogliśmy podziwiać niesamowite występy zaprzyjaźnionych z naszą szkołą instytucji: drużyny futbolu amerykańskiego „Zagłębie Steelers”, Dąbrowskiego Klubu SEIDO Karate,  Time4events, III Liceum Ogólnokształcącego im. W. Andersa, „Mażoretek” z Pałacu Kultury Zagłębia, Szkoły Tańca „Creativedance”, Szkoły Jazdy na Rolkach „Inline Akademy”. Ogromną popularnością cieszyło się stoisko z używanymi książkami, biżuterią i małymi formami dekoracyjnymi wykonanymi przez uczniów naszej szkoły. Wszyscy ci, którzy chcieli pochwalić się swoimi umiejętnościami lub zdolnościami wzięli udział w Pokazie Talentów. Oprawę muzyczną, jak co roku, zapewnił niesamowity DJ Fox („Ale Fajnie”), a zabawę prowadziła pani Izabela Tomanek, która  zakasowałby niejednego profesjonalnego konferansjera.

Piknik przerwała burza – ale i tak osiągnęliśmy imponujący wynik – ponad 7700 zł. Kwota zostanie przeznaczona przede wszystkim na sfinansowanie szafek dla uczniów klas czwartych.

Brawo My!

Dziękujemy wszystkim Rodzicom i Nauczycielom, którzy tak ochoczo i ofiarnie angażowali się w przygotowanie tej imprezy.

Dziękujemy bardzo serdecznie również sponsorom i ofiarodawcom za wspieranie naszej szkoły:
-Fitness Club „SALSA”
– Speed Squash Club Dąbrowa Górnicza
-ALBA Dąbrowa Górnicza
-Dąbrowskie Wodociągi
-Piekarnia „Łysa Góra”
-Gabinet Kosmetyczny Wenus
– TOŁPA – TORF CORPORATION
– TAURON – POLSKA ENERGIA
– ALE FAJNIE – DJ FOX

 Do zobaczenia za rok!