Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego

Gratulujemy sukcesu!
Natalia Rokicka, uczennica klasy szóstej c, ma powód do dumy – otrzymała tytuł Laureata w Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym z Języka Polskiego. Przebiegał on w trzech etapach: szkolnym, rejonowym i wojewódzkim. Wymagania były za każdym razem niezwykle wysokie. Aby znaleźć się w gronie laureatów tego prestiżowego konkursu, należało zdobyć podczas zmagań finałowych co najmniej 90% punktów, co przy tak trudnych pytaniach jest prawdziwym sukcesem.
O jego randze świadczy też fakt, że oprócz uczennicy naszej szkoły tylko czworo uczniów reprezentujących Dąbrowę Górniczą znalazło się w gronie zwycięzców.

Natalia otrzymała zaproszenie na Galę Laureatów, gdzie wręczane były zaświadczenia i nagrody. Nauczycielem przygotowującym uczennicę do konkursu była mgr Alina Czaja.