Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego

 

Wykaz szkół dla absolwentów szkół podstawowych w województwie śląskim

Informujemy uczniów kl. VIII szkół podstawowych, że wykaz szkół został zamieszczony na stronie http://bip.kuratorium.katowice.pl/index.php/ogloszenia-bip/ogloszenia-inne/wykaz-szkol-ponadgimnazjalnych-w-wojewodztwie-slaskim/ .

 

Ogłoszenie nauczycieli bibliotekarzy

Drodzy Uczniowie! Przypominamy, że podręczniki i inne wypożyczone książki zwracamy do 14 czerwca 2109 r. Nauczyciele bibliotekarze

 

Zawiadomienie

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 12 w Dąbrowie Górniczej informuje, że od 06.06.2019 r. będzie prowadzony dodatkowy nabór dla dzieci do klasy I na rok szkolny...

 
 

Gratulujemy sukcesu!
Natalia Rokicka, uczennica klasy szóstej c, ma powód do dumy – otrzymała tytuł Laureata w Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym z Języka Polskiego. Przebiegał on w trzech etapach: szkolnym, rejonowym i wojewódzkim. Wymagania były za każdym razem niezwykle wysokie. Aby znaleźć się w gronie laureatów tego prestiżowego konkursu, należało zdobyć podczas zmagań finałowych co najmniej 90% punktów, co przy tak trudnych pytaniach jest prawdziwym sukcesem.
O jego randze świadczy też fakt, że oprócz uczennicy naszej szkoły tylko czworo uczniów reprezentujących Dąbrowę Górniczą znalazło się w gronie zwycięzców.

Natalia otrzymała zaproszenie na Galę Laureatów, gdzie wręczane były zaświadczenia i nagrody. Nauczycielem przygotowującym uczennicę do konkursu była mgr Alina Czaja.