Dąbrowa dla Niepodległej

24.04.2018 r. w ramach projektu „Dąbrowa dla Niepodległej” odbyła się w naszej szkole Wieczornica Patriotyczna, na którą zostali zaproszeni rodzice uczniów. Duch przeszłości został wzbudzony dzięki pięknym kwestiom i wierszom, upamiętniającym ważne dla nas – Polaków wydarzenia historyczne. Utwory poetyckie i pieśni legionowe śpiewane razem z rodzicami sprawiły, że przenieśliśmy się w przeszłość i razem z bohaterami minionych epok „walczyliśmy” o niepodległą Polskę. Ten dzień na pewno na długo pozostanie w naszej pamięci. Wieczornicę przygotowali uczniowie klas VI a i I b wraz z wychowawcami.