Dąbrowa dla Niepodległej

 

Logowanie do dzienniczka elektronicznego- instrukcja

Witam Państwa serdecznie! Przed Wami logowanie do dzienniczka elektronicznego naszej szkoły: oto adres na którym będziecie się Państwo logować:  https://uonetplus.vulcan.net.pl/dabrowagornicza ale...

 

OBIADY W SZKOLE

Zapisy uczniów na obiady odbędą się w dniach od 02.09.2019 r. do 4.09.2019 r. w godzinach od 8:00 do 15:00 . Należy pobrać ze strony internetowej szkoły...

 
Witajcie wakacje

Witajcie wakacje

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019 odbyło się 19 czerwca w trzech grupach. Nauczyciele nie szczędzili trudu, by wszystko dopiąć na przysłowiowy guzik. Programy...

 
 

24.04.2018 r. w ramach projektu „Dąbrowa dla Niepodległej” odbyła się w naszej szkole Wieczornica Patriotyczna, na którą zostali zaproszeni rodzice uczniów. Duch przeszłości został wzbudzony dzięki pięknym kwestiom i wierszom, upamiętniającym ważne dla nas – Polaków wydarzenia historyczne. Utwory poetyckie i pieśni legionowe śpiewane razem z rodzicami sprawiły, że przenieśliśmy się w przeszłość i razem z bohaterami minionych epok „walczyliśmy” o niepodległą Polskę. Ten dzień na pewno na długo pozostanie w naszej pamięci. Wieczornicę przygotowali uczniowie klas VI a i I b wraz z wychowawcami.