Dąbrowa dla Niepodległej

 

Wykaz szkół dla absolwentów szkół podstawowych w województwie śląskim

Informujemy uczniów kl. VIII szkół podstawowych, że wykaz szkół został zamieszczony na stronie http://bip.kuratorium.katowice.pl/index.php/ogloszenia-bip/ogloszenia-inne/wykaz-szkol-ponadgimnazjalnych-w-wojewodztwie-slaskim/ .

 

Ogłoszenie nauczycieli bibliotekarzy

Drodzy Uczniowie! Przypominamy, że podręczniki i inne wypożyczone książki zwracamy do 14 czerwca 2109 r. Nauczyciele bibliotekarze

 

Zawiadomienie

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 12 w Dąbrowie Górniczej informuje, że od 06.06.2019 r. będzie prowadzony dodatkowy nabór dla dzieci do klasy I na rok szkolny...

 
 

24.04.2018 r. w ramach projektu „Dąbrowa dla Niepodległej” odbyła się w naszej szkole Wieczornica Patriotyczna, na którą zostali zaproszeni rodzice uczniów. Duch przeszłości został wzbudzony dzięki pięknym kwestiom i wierszom, upamiętniającym ważne dla nas – Polaków wydarzenia historyczne. Utwory poetyckie i pieśni legionowe śpiewane razem z rodzicami sprawiły, że przenieśliśmy się w przeszłość i razem z bohaterami minionych epok „walczyliśmy” o niepodległą Polskę. Ten dzień na pewno na długo pozostanie w naszej pamięci. Wieczornicę przygotowali uczniowie klas VI a i I b wraz z wychowawcami.