Bezpieczne dziecko

 

Wykaz szkół dla absolwentów szkół podstawowych w województwie śląskim

Informujemy uczniów kl. VIII szkół podstawowych, że wykaz szkół został zamieszczony na stronie http://bip.kuratorium.katowice.pl/index.php/ogloszenia-bip/ogloszenia-inne/wykaz-szkol-ponadgimnazjalnych-w-wojewodztwie-slaskim/ .

 

Ogłoszenie nauczycieli bibliotekarzy

Drodzy Uczniowie! Przypominamy, że podręczniki i inne wypożyczone książki zwracamy do 14 czerwca 2109 r. Nauczyciele bibliotekarze

 

Zawiadomienie

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 12 w Dąbrowie Górniczej informuje, że od 06.06.2019 r. będzie prowadzony dodatkowy nabór dla dzieci do klasy I na rok szkolny...

 
 

W  klasach I-III zostały przeprowadzone przez pedagoga szkolnego zajęcia w ramach kampanii społecznej „Moje bezpieczne (?) dziecko”.  Podczas zajęć uczniowie mieli okazję wykazać się wiedzą w zakresie zasad bezpieczeństwa obowiązujących w kontaktach z osobami obcymi, poznali sposoby radzenia sobie w sytuacjach trudnych, a także tworzyli własny, klasowy kodeks bezpieczeństwa. Materiały do zajęć zostały zaczerpnięte ze strony  https://www.metis.pl/pedofilia/.

Dla osób zainteresowanych u pedagoga szkolnego jest dostępny  poradnik dla rodziców i opiekunów.