MIEJSKA INAUGURACJA KAMPANII PROFILAKTYCZNYCH

23 kwietnia 2018 r. dziewięcioro uczniów klas VII naszej szkoły pod opieką  pani pedagog Eweliny Nowak-Szumielewicz i kierownika świetlicy pani Izabelli Tomanek wzięło udział w Miejskiej Inauguracji Kampanii Profilaktycznych: „Zachowaj Trzeźwy Umysł”, „Narkotyki? To Mnie Nie Kręci!”, „Przemoc Boli”, w tym kampanii o cyberprzemocy i cyberuzależnieniu, która odbyła się w  Zespole Szkól Ogólnokształcących nr 2 w Dąbrowie Górniczej. Uczniowie poznali cele Kampanii oraz uczestniczyli w ciekawych wykładach przedstawicieli Komendy Miejskiej Policji w Dąbrowie Górniczej, zajęciach warsztatowych i grach edukacyjnych prowadzonych przez nauczycieli  ZSO nr 2 . Kampania Profilaktyczna to różnorodne działania profilaktyczne  związane z promowaniem zdrowego ,wolnego od uzależnień i przemocy trybu życia. Nasza szkoła  podejmuje je i realizuje już od wielu lat.

I w tym roku chętnie weźmiemy w niej udział. Obiecujemy!