MIEJSKA INAUGURACJA KAMPANII PROFILAKTYCZNYCH

 

Logowanie do dzienniczka elektronicznego- instrukcja

Witam Państwa serdecznie! Przed Wami logowanie do dzienniczka elektronicznego naszej szkoły: oto adres na którym będziecie się Państwo logować:  https://uonetplus.vulcan.net.pl/dabrowagornicza ale...

 

OBIADY W SZKOLE

Zapisy uczniów na obiady odbędą się w dniach od 02.09.2019 r. do 4.09.2019 r. w godzinach od 8:00 do 15:00 . Należy pobrać ze strony internetowej szkoły...

 
Witajcie wakacje

Witajcie wakacje

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019 odbyło się 19 czerwca w trzech grupach. Nauczyciele nie szczędzili trudu, by wszystko dopiąć na przysłowiowy guzik. Programy...

 
 

23 kwietnia 2018 r. dziewięcioro uczniów klas VII naszej szkoły pod opieką  pani pedagog Eweliny Nowak-Szumielewicz i kierownika świetlicy pani Izabelli Tomanek wzięło udział w Miejskiej Inauguracji Kampanii Profilaktycznych: „Zachowaj Trzeźwy Umysł”, „Narkotyki? To Mnie Nie Kręci!”, „Przemoc Boli”, w tym kampanii o cyberprzemocy i cyberuzależnieniu, która odbyła się w  Zespole Szkól Ogólnokształcących nr 2 w Dąbrowie Górniczej. Uczniowie poznali cele Kampanii oraz uczestniczyli w ciekawych wykładach przedstawicieli Komendy Miejskiej Policji w Dąbrowie Górniczej, zajęciach warsztatowych i grach edukacyjnych prowadzonych przez nauczycieli  ZSO nr 2 . Kampania Profilaktyczna to różnorodne działania profilaktyczne  związane z promowaniem zdrowego ,wolnego od uzależnień i przemocy trybu życia. Nasza szkoła  podejmuje je i realizuje już od wielu lat.

I w tym roku chętnie weźmiemy w niej udział. Obiecujemy!