MIEJSKA INAUGURACJA KAMPANII PROFILAKTYCZNYCH

 

Wykaz szkół dla absolwentów szkół podstawowych w województwie śląskim

Informujemy uczniów kl. VIII szkół podstawowych, że wykaz szkół został zamieszczony na stronie http://bip.kuratorium.katowice.pl/index.php/ogloszenia-bip/ogloszenia-inne/wykaz-szkol-ponadgimnazjalnych-w-wojewodztwie-slaskim/ .

 

Ogłoszenie nauczycieli bibliotekarzy

Drodzy Uczniowie! Przypominamy, że podręczniki i inne wypożyczone książki zwracamy do 14 czerwca 2109 r. Nauczyciele bibliotekarze

 

Zawiadomienie

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 12 w Dąbrowie Górniczej informuje, że od 06.06.2019 r. będzie prowadzony dodatkowy nabór dla dzieci do klasy I na rok szkolny...

 
 

23 kwietnia 2018 r. dziewięcioro uczniów klas VII naszej szkoły pod opieką  pani pedagog Eweliny Nowak-Szumielewicz i kierownika świetlicy pani Izabelli Tomanek wzięło udział w Miejskiej Inauguracji Kampanii Profilaktycznych: „Zachowaj Trzeźwy Umysł”, „Narkotyki? To Mnie Nie Kręci!”, „Przemoc Boli”, w tym kampanii o cyberprzemocy i cyberuzależnieniu, która odbyła się w  Zespole Szkól Ogólnokształcących nr 2 w Dąbrowie Górniczej. Uczniowie poznali cele Kampanii oraz uczestniczyli w ciekawych wykładach przedstawicieli Komendy Miejskiej Policji w Dąbrowie Górniczej, zajęciach warsztatowych i grach edukacyjnych prowadzonych przez nauczycieli  ZSO nr 2 . Kampania Profilaktyczna to różnorodne działania profilaktyczne  związane z promowaniem zdrowego ,wolnego od uzależnień i przemocy trybu życia. Nasza szkoła  podejmuje je i realizuje już od wielu lat.

I w tym roku chętnie weźmiemy w niej udział. Obiecujemy!