Gościliśmy przedszkolaków

28 marca bieżącego roku panie Barbara Sokalska i Agata Barańska – Feledyk zaprosiły dzieci z przedszkola 36 na zajęcia pod hasłem „Wielkanocne zwyczaje”. Najpierw nasi mali goście uczestniczyli w zajęciach sportowych na sali gimnastycznej. Przebrani w stroje sportowe rozpoczęli gimnastykę rozgrzewką do muzyki. Następnie dzieci zostały podzielone na zespoły i wykonywały konkurencje sportowe przechodząc od stacji do stacji otoczone opieką starszych koleżanek, które także pokazywały jak należy wykonywać poszczególne ćwiczenia. Po części zabawowo – ruchowej grupa przeszła z panią Agatą Barańską – Feledyk do świetlicy.  Przedszkolaki pokonywały labirynt, rozwiązywały zagadki i ozdabiały szablony jajek wykonując pisanki. Wszystkie prace były wspaniałe a spotkanie z naszą dwunastką udane.