RODZINNE WARSZTATY BOŻONARODZENIOWE

 

Rekolekcje wielkopostne

Rekolekcje wielkopostne

Szanowni Rodzice! W dniach 5,6,7.03.2018 r. odbędą się rekolekcje wielkopostne. W tych dniach świetlica pracuje zgodnie z planem. Jeżeli Państwa dziecko nie...

 

Zapisy dzieci do klasy I na rok szkolny 2018/2019

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 12 w Dąbrowie Górniczej  informuje, że prowadzone są zapisy dzieci do klasy I na rok szkolny 2018/2019 urodzonych w 2011 r. zamieszkałych ...

 
Bezpieczne ferie

Bezpieczne ferie

26 stycznia odbył się apel poświęcony bezpieczeństwu w czasie zabaw zimowych. Uczniowie klasy II A zapoznali nas z podstawowymi zasadami bezpieczeństwa. Zaprezentowali...

 
 

Jak co roku z inicjatywy nauczycieli świetlicy 12 grudnia 2017 r. w godzinach popołudniowych odbyły się w naszej szkole Rodzinne Warsztaty Bożonarodzeniowe. Rodzice wraz ze swoimi pociechami ochoczo wykonywali różnego rodzaju ozdoby choinkowe, postacie aniołków, Mikołajów  oraz malowali przepiękne witraże związane z tematyką Świąt Bożego Narodzenia. Pani Kierownik świetlicy zadbała o świąteczny klimat puszczając nagrania kolęd i pastorałek. Wszystkie prace wykonane przez uczestników warsztatów zostaną wystawione na Dąbrowskim Kiermaszu Świątecznym w dniu 15 grudnia 2017 r. Dochód ze sprzedaży tych rękodzieł zostanie przekazany na bieżące potrzeby i leczenie zaprzyjaźnionego z naszą szkołą małego Olusia.

Wszystkim uczestnikom warsztatów serdecznie dziękujemy za przybycie
i do zobaczenia za rok.