RODZINNE WARSZTATY BOŻONARODZENIOWE

Jak co roku z inicjatywy nauczycieli świetlicy 12 grudnia 2017 r. w godzinach popołudniowych odbyły się w naszej szkole Rodzinne Warsztaty Bożonarodzeniowe. Rodzice wraz ze swoimi pociechami ochoczo wykonywali różnego rodzaju ozdoby choinkowe, postacie aniołków, Mikołajów  oraz malowali przepiękne witraże związane z tematyką Świąt Bożego Narodzenia. Pani Kierownik świetlicy zadbała o świąteczny klimat puszczając nagrania kolęd i pastorałek. Wszystkie prace wykonane przez uczestników warsztatów zostaną wystawione na Dąbrowskim Kiermaszu Świątecznym w dniu 15 grudnia 2017 r. Dochód ze sprzedaży tych rękodzieł zostanie przekazany na bieżące potrzeby i leczenie zaprzyjaźnionego z naszą szkołą małego Olusia.

Wszystkim uczestnikom warsztatów serdecznie dziękujemy za przybycie
i do zobaczenia za rok.