RODZINNE WARSZTATY BOŻONARODZENIOWE

 

Bezpieczne wakacje

Bezpieczne wakacje

 
Zakończenie roku szkolnego

Zakończenie roku szkolnego

22 czerwca zakończył się rok szkolny 2017/2018. Dla uczniów klas pierwszych i drugich uroczyste podsumowanie odbyło się w salach lekcyjnych. Panie B. Brosch...

 
LAUREACI PROJEKTU „MŁODZIEŻ  SIŁĄ MIASTA”

LAUREACI PROJEKTU „MŁODZIEŻ  SIŁĄ MIASTA”

Wraz z końcem roku szkolnego zakończył się realizowany w naszej szkole Projekt „Młodzież siłą miasta” zorganizowany przez MKS Dąbrowa Górnicza. Hasłem...

 
 

Jak co roku z inicjatywy nauczycieli świetlicy 12 grudnia 2017 r. w godzinach popołudniowych odbyły się w naszej szkole Rodzinne Warsztaty Bożonarodzeniowe. Rodzice wraz ze swoimi pociechami ochoczo wykonywali różnego rodzaju ozdoby choinkowe, postacie aniołków, Mikołajów  oraz malowali przepiękne witraże związane z tematyką Świąt Bożego Narodzenia. Pani Kierownik świetlicy zadbała o świąteczny klimat puszczając nagrania kolęd i pastorałek. Wszystkie prace wykonane przez uczestników warsztatów zostaną wystawione na Dąbrowskim Kiermaszu Świątecznym w dniu 15 grudnia 2017 r. Dochód ze sprzedaży tych rękodzieł zostanie przekazany na bieżące potrzeby i leczenie zaprzyjaźnionego z naszą szkołą małego Olusia.

Wszystkim uczestnikom warsztatów serdecznie dziękujemy za przybycie
i do zobaczenia za rok.