Europejski Dzień Języków

 

Zabawa karnawałowa

Zabawa karnawałowa

        Kierownik świetlicy wraz z wychowawcami świetlicy zapraszają uczniów i wychowawców na Zabawę karnawałową , która odbędzie się 18 stycznia...

 
Szkolne Jasełka

Szkolne Jasełka

 22 grudnia 2017 r. w przedświątecznym oczekiwaniu na rodzinne spotkania odbyły się w naszej szkole „Jasełka”.  Zostały przygotowane przez uczniów...

 

XIV WOJEWÓDZKI KONKURS POETYCKI

Uczennica klasy V b Karolina Król została laureatką XIV WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU POETYCKIEGO DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I GIMNAZJÓW POD HASŁEM ANTOLOGIA POEZJI...

 
 

Dnia 26.09.2017 r. po raz kolejny obchodziliśmy Europejski Dzień Języków. Tym razem uczennice z klasy VII a i VII b przygotowały wiadomości o różnych krajach europejskich w formie prezentacji, ciekawostek, quizów oraz gier i zabaw. W imprezie wzięli udział wszyscy uczniowie, którzy mogli dowiedzieć się dużo ciekawych rzeczy o krajach Europy, sprawdzić swoją wiedzę odpowiadając na pytania, czy pograć w gry językowe. Można było też nauczyć się kilku prostych zwrotów w innych językach, zobaczyć oryginalne pamiątki z podróży, posłuchać piosenek, a nawet potańczyć. Dzieci za swoje odpowiedzi  i wykonane zadania otrzymały słodkie upominki.
Uczniowie z klas I – III,  pod kierunkiem wychowawców, przygotowali piękne plakaty, które udekorowały szkolny korytarz.
Imprezę przygotowały i czuwały nad jej przebiegiem panie: Beata Brosch, Jolanta Bieńkowska, Magdalena Kania i Bożena Szymańska.