Europejski Dzień Języków

Dnia 26.09.2017 r. po raz kolejny obchodziliśmy Europejski Dzień Języków. Tym razem uczennice z klasy VII a i VII b przygotowały wiadomości o różnych krajach europejskich w formie prezentacji, ciekawostek, quizów oraz gier i zabaw. W imprezie wzięli udział wszyscy uczniowie, którzy mogli dowiedzieć się dużo ciekawych rzeczy o krajach Europy, sprawdzić swoją wiedzę odpowiadając na pytania, czy pograć w gry językowe. Można było też nauczyć się kilku prostych zwrotów w innych językach, zobaczyć oryginalne pamiątki z podróży, posłuchać piosenek, a nawet potańczyć. Dzieci za swoje odpowiedzi  i wykonane zadania otrzymały słodkie upominki.
Uczniowie z klas I – III,  pod kierunkiem wychowawców, przygotowali piękne plakaty, które udekorowały szkolny korytarz.
Imprezę przygotowały i czuwały nad jej przebiegiem panie: Beata Brosch, Jolanta Bieńkowska, Magdalena Kania i Bożena Szymańska.