DZIEŃ DZIECKA NA SPORTOWO

Pierwszego czerwca przypada Dzień Dziecka. W naszej szkole w tym dniu nie było zajęć dydaktycznych. Uczestniczyliśmy w grach, zabawach oraz zawodach sportowych z okazji IX Tygodnia Sportu dla Wszystkich. Przystąpiliśmy także do akcji „Jak nie czytam, jak czytam” w celu pobicia rekordu Polski w jednoczesnym czytaniu. ”Wuefiści” zadbali o to, żeby każda grupa wiekowa miała zadania dostosowane do swoich możliwości. Atrakcje sportowe poprzedziło odczytanie przez Maję Polic z klasy VI c apelu olimpijskiego. Następnie zaprezentowali swoje umiejętności uczniowie naszej szkoły: koszykarze, siatkarki, karateka – Oskar Łydka i inni. Wszyscy byli bardzo zaangażowani. Mocno wzięli sobie do serca współzawodnictwo klasowe. To był aktywnie spędzony dzień.