Wielki sukces Pikniku Rodzinnego

 

Certyfikat Wielkiej Ligi Czytelników

Certyfikat Wielkiej Ligi Czytelników

Szkoła otrzymała Certyfikat Wielkiej Ligi Czytelników „Placówka Aktywnie Promująca Czytelnictwo”. Nauczyciele bibliotekarze serdecznie dziękują...

 

Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych

Informacje dotyczące rekrutacji do szkół ponadpodstawowych https://slaskie.edu.com.pl/kandydat/app/index.html

 

Wakacyjna piosenka

Piosenka wakacyjna dla dzieci i młodzieży zatytułowana „Pory roku”, śpiewa ją Amelka Lipka z klasy I B z koleżankami. Mama Amelii, wspólnie z...

 
 

Kolejny Piknik Rodzinny zorganizowany w naszej szkole w dniu 20 maja 2017 r. przeszedł  już do historii. Tego dnia nasi rodzice, nauczyciele i uczniowie przygotowali dla wszystkich uczestników tego wydarzenia szereg atrakcji. Były konkurencje sportowe, basen z kulami wodnymi, dmuchańce, eurobandżi, malowanie twarzy, zaplatanie warkoczyków, pokaz drużyny futbolu amerykańskiego „Zagłębie Steelers”, pokaz breakdance Szkoły Tańca „JATANCZE”, pokaz umiejętności koszykarzy z MKS Dąbrowa Górnicza, loteria fantowa oraz pokaz sztuk walk w wykonaniu sportowców z Dąbrowskiego Klub SEIDO Karate. Przyjechali do nas również strażacy z OSP TUCZNAWA, którzy czuwali nad naszym bezpieczeństwem, ale także zaoferowali wszystkim chętnym możliwość obejrzenia wnętrza wozu strażackiego oraz wyjazd wysięgnikiem na wysokość 30 m. Ogromną popularnością cieszyło się stoisko z używanymi książkami, biżuterią i małymi formami dekoracyjnymi wykonanymi przez uczniów naszej szkoły. Wszyscy ci, którzy chcieli pochwalić się swoimi umiejętnościami lub zdolnościami wzięli udział w Pokazie Talentów. Podczas pikniku można było też odpocząć w kawiarence, w której serwowano przepyszne ciasta, kawę, herbatę, soki i wodę. Ci, których „dopadł” większy głód lub woleli zjeść coś bardziej konkretnego, mogli posilić się daniami serwowanymi w kuchni polowej. Atrakcji  było co niemiara, humory wszystkim dopisywały, a pogoda mimo dość kapryśnej w tym roku, też była wprost wymarzona. W tym wyjątkowym dniu zaszczycili nas swoja obecnością radni Dąbrowy Górniczej: Edward Bober, Renata Solipiwko, Szymon Widera, Sławomir Żmudka oraz  Zbigniew Łukasik, którzy obserwując nasz Piknik wyrazili wielkie uznanie dla organizatorów tego przedsięwzięcia i życzyli wszystkim uczniom, nauczycielom i rodzicom dalszych sukcesów we wzajemnej, tak owocnej współpracy.

Wspólna zabawa zakończyła się dyskoteką i oczywiście wielkim sukcesem finansowym –  8574,25 zł .  Już się cieszymy z nowych szafek szkolnych, które zostaną zakupione ze środków pozyskanych z pikniku.

Bogaty program artystyczny i moc atrakcji towarzyszących w postaci przeróżnych stoisk zagwarantowały przysłowiowe „dla każdego coś dobrego”.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za liczne przybycie, radosną zabawę, wspólne świętowanie, które integruje, zbliża ludzi, buduje więzi, ułatwia otwarcie się na świat i na drugiego człowieka.

Dziękujemy wszystkim Rodzicom i Nauczycielom, którzy tak ochoczo i ofiarnie angażowali się w przygotowanie tej imprezy.

Dziękujemy bardzo serdecznie również sponsorom i ofiarodawcom za wspieranie naszej szkoły:
-Fitness Club „SALSA”
– Zielony Ogród – Adrian Szczubiał
-KJK GASTRO
-Kwiaciarnia PRESTIGE
-Sklep Kosmetyczno – Chemiczny Grzegorz Więcek
-Sklep Żabka przy ulicy Kasprzaka
-ODIDO i PIEROŻKARNIA Kasprzaka 26
-Gabinet Kosmetyczny Wenus
– TOŁPA – TORF CORPORATION
– TAURON – POLSKA ENERGIA
-ZAKŁADY MIĘSNE OLEWNIK
– ALE FAJNIE – DJ FOX

 Do zobaczenia za rok!