Wielki sukces Pikniku Rodzinnego

Kolejny Piknik Rodzinny zorganizowany w naszej szkole w dniu 20 maja 2017 r. przeszedł  już do historii. Tego dnia nasi rodzice, nauczyciele i uczniowie przygotowali dla wszystkich uczestników tego wydarzenia szereg atrakcji. Były konkurencje sportowe, basen z kulami wodnymi, dmuchańce, eurobandżi, malowanie twarzy, zaplatanie warkoczyków, pokaz drużyny futbolu amerykańskiego „Zagłębie Steelers”, pokaz breakdance Szkoły Tańca „JATANCZE”, pokaz umiejętności koszykarzy z MKS Dąbrowa Górnicza, loteria fantowa oraz pokaz sztuk walk w wykonaniu sportowców z Dąbrowskiego Klub SEIDO Karate. Przyjechali do nas również strażacy z OSP TUCZNAWA, którzy czuwali nad naszym bezpieczeństwem, ale także zaoferowali wszystkim chętnym możliwość obejrzenia wnętrza wozu strażackiego oraz wyjazd wysięgnikiem na wysokość 30 m. Ogromną popularnością cieszyło się stoisko z używanymi książkami, biżuterią i małymi formami dekoracyjnymi wykonanymi przez uczniów naszej szkoły. Wszyscy ci, którzy chcieli pochwalić się swoimi umiejętnościami lub zdolnościami wzięli udział w Pokazie Talentów. Podczas pikniku można było też odpocząć w kawiarence, w której serwowano przepyszne ciasta, kawę, herbatę, soki i wodę. Ci, których „dopadł” większy głód lub woleli zjeść coś bardziej konkretnego, mogli posilić się daniami serwowanymi w kuchni polowej. Atrakcji  było co niemiara, humory wszystkim dopisywały, a pogoda mimo dość kapryśnej w tym roku, też była wprost wymarzona. W tym wyjątkowym dniu zaszczycili nas swoja obecnością radni Dąbrowy Górniczej: Edward Bober, Renata Solipiwko, Szymon Widera, Sławomir Żmudka oraz  Zbigniew Łukasik, którzy obserwując nasz Piknik wyrazili wielkie uznanie dla organizatorów tego przedsięwzięcia i życzyli wszystkim uczniom, nauczycielom i rodzicom dalszych sukcesów we wzajemnej, tak owocnej współpracy.

Wspólna zabawa zakończyła się dyskoteką i oczywiście wielkim sukcesem finansowym –  8574,25 zł .  Już się cieszymy z nowych szafek szkolnych, które zostaną zakupione ze środków pozyskanych z pikniku.

Bogaty program artystyczny i moc atrakcji towarzyszących w postaci przeróżnych stoisk zagwarantowały przysłowiowe „dla każdego coś dobrego”.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za liczne przybycie, radosną zabawę, wspólne świętowanie, które integruje, zbliża ludzi, buduje więzi, ułatwia otwarcie się na świat i na drugiego człowieka.

Dziękujemy wszystkim Rodzicom i Nauczycielom, którzy tak ochoczo i ofiarnie angażowali się w przygotowanie tej imprezy.

Dziękujemy bardzo serdecznie również sponsorom i ofiarodawcom za wspieranie naszej szkoły:
-Fitness Club „SALSA”
– Zielony Ogród – Adrian Szczubiał