Śniadanie daje moc!

Kolejna edycja programu „Śniadanie Daje Moc” już za nami!!! Podobnie jak w roku ubiegłym w dniu 8 listopada 2016 r. klasy II i III wzięły udział w akcji „Śniadanie daje moc!”. Wspólnie przygotowany i spożyty posiłek połączyliśmy z przypomnieniem przede wszystkim ważnej roli śniadania, zwłaszcza dla młodych, rozwijających się organizmów, ale także zasad zdrowego odżywiania, wartości odżywczych warzyw, owoców i wybranych produktów. W zorganizowaniu akcji, podobnie jak w roku ubiegłym, wsparli nas rodzice naszych uczniów. Dzięki nim na naszych szkolnych stolikach śniadaniowych znalazły się kolorowe kanapki, sałatki warzywno – owocowe, wiele gatunków pieczywa i przeróżne smakołyki. Wszystkie te działania z pewnością przyczyniły się do utrwalenia zdrowych nawyków żywieniowych naszych uczniów, ale również wzmocniły integrację szkolnej społeczności. Śniadanie daje nie tylko moc, ale również wiele radości. Było zdrowo i pysznie.