DZIEŃ NAUCZYCIELA

13 października odbyła się w naszej szkole akademia z okazji Dnia Nauczyciela. Na uroczystość zostali zaproszeni emerytowani pedagodzy i czynni zawodowo. O scenariusz, przydział ról oraz prowadzenie zadbała Pani Edyta Czekajska – Budny a uczniowie z jej klasy – II f zaśpiewali „RAP O ZASADACH”. Dekorację a także kartki z życzeniami dla nauczycieli przygotowały Panie Małgorzata Jaklewicz i Ewelina Szumielewicz. Uczniowie z klasy III b odegrali scenkę „W pokoju nauczycielskim”. Wierszowane życzenia wyrecytowali uczniowie klasy III c pod kierunkiem Pani Ewy Ostoi – Rejdych. Atrakcje artystyczne przygotowały: Pani Beata Brosch – taniec FIOŁKI, Pani Elżbieta Norberczyk – taniec z kolorowymi wstążkami, Pani Beata Sroczyńska – taniec współczesny oraz Pani Izabela Tomanek – taniec ludowy. Uczennice z kl. VI B zaprezentowały zgromadzonym fragmenty tańca towarzyskiego. Akademia była wyrazem wdzięczności społeczności uczniowskiej dla nauczycieli za ich niezwykły trud.